Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Przenikanie przez graczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do oddawania głosu na pytanie dotyczące pluginu "Przenikania przez siebie", który został wgrany na okres próbny.

 

Więcej informacji w temacie: http://multi-head.pl/index.php/topic/80221-przenikanie-przez-siebie/page-1

 

 

 

Ankieta będzie trwała do 11 lutego.

 

 

Wasze głosy zadecydują czy plugin pozostanie na serwerze czy też zostanie usunięty. :)

 

Jak zawsze - można dyskutować w temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie powinno zostac, poniewaz denerwujace jest to jak ktos blokuje i Cie granatami zabijaja ;/. Gralem chwilke na only dd2#1 i tam jak dla mnie troszke glupio jest, ze te przenikanie jest tylko na poczatku rundy, co mi da ze przejde normalnie przez respa jak np. nie wyjde z anarchii bo na tyle osob jjest ciezko nie blokowac. Zostawic i tyle! :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak ja głosuję to każdy może zobaczyć.

 

 

 

 

 

Uważam, że ta gra ma być jak najbardziej realna. Na normalnym polu bitwy jeśli żołnierz blokuje, oślepia zostaje usunięty z jednostki (kick/ban). Proponuję notorycznych łamaczy tego przykazania bardziej surowo karać, a rozgrywke zostawić jak najbardziej realną. To nie jakiś DM czy inne pokłosie poczciwego CS'a, dlatego zostańmy przy korzeniach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Problemem przenikania jest fakt, że nie można tak szybko "rotować" pomiędzy miejscami, a także ogranicza ilość dostępnych dla CT(bo przecież TT nie kampi ;) ) kryjówek (reklama, roman, b side etc.)

 

 

 

Dochodzi do tego fakt widzenia w smoke, gdy ktoś stoi przed nami, strzelanie z awp na środku(jak ktoś w kimś stoi, to nie zawsze łapie model podczas strzału).

 

 

 

Plusem jednak jest brak płaczu za blokowanie.

 

 

 

Mój głos widać :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem plugin na serwerze powinien zostać. Nikt już nie płacze, że ktoś kogoś blokuje, dynamiczniejsza gra, lepsze wbity na bombsity, bo team się nie blokuje, czy to w trupie, czy anarchii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@August przez "model" nie da się strzelać, jak dla mnie to obojętnie :P Może zostać ale i tak ludzie będą płakać, że dostaje bloka np: jak rzuca he czy fb. Także tego :wegorz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie taki plugin powinien zostać na serwerze.

 

Czasami jest tak, że jedna osoba zaczyna  blokować Ci drogę, wtedy najczęściej ludzie mają taki odruch, że się wkurzają i wychodzą z gry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem funkcja jest zbędna może być tylko aktywna na początku rundy przez te 10s lub 15s.

 

Po za tym każdy mówi ,że ten i ten mnie blokuje a tak na prawdę wina może być po twojej stronie oczywiści zdarza się blok specjalny ,lecz lepiej a by jednak została wycofana, boostowanie na różne miejsca jest przydatne :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moizm zdaniem przenikanie powinno zostać usunięte :) 

 

Powoduje to że nie można wejść na niektóre skrzynki, ani gracze nie mogą już tak współpracować "podsadzaniem się" :P 

 

Jednak wole żeby przenikanie zostało usunięte ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...