Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY Propozycje i problemy dotyczące forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że w został dziś wgrany nowy styl domyślny, zakładam nowy wątek.

 

Zgłaszamy tutaj tylko i wyłącznie błędy oraz propozycje zmian na forum

.

 

Za bezsensowne posty przewidujemy odpowiednie nagrody.

 

 

 

Jeśli dodajecie screen shot jakiegoś problemu, to dajcie przynajmniej link gdzie ten problem występuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na głównej stronie po najechaniu myszką na dział "Regulaminy" pokazuje kod. Ogólnie na wszystkich działach ze zmienionymi kolorami tak jest, a bez zmiany nie ma :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz bo znowu zapomnisz :P

 

Podwójne oznaczanie na SB (mobilna)

 

Przycisk do wyświetlania nowych postów (mobilna)

 

 

Edit: acha... Michas na SB pisał że nie ma...

 

Edit2: no to się niezrozumielismy :-) tak BTW. klikam na powiadomienia z przekierowanie do posta i wciąż pokazuje że ich nieodczytalem :P

 

Że co ? xD po co mi ta informacja jak dawno mam to już zaznaczone T.T

 

https://gyazo.com/bb48ac720de9c00f1506ca4d76ea6233

 

Na mobilnym po prostu cały czas pokazuje ze nie przeczytałem powiadomień. Zrobiłbym ci screena ale na telefonie trochę ciężko o to ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś kliknąłem z miesiąc temu i nie widzę sygantur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:like:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam taki problem, nie wiem czy to mój, czy forum. Wchodzę w czyiś profil(w sumie nie tylko w profil, w różne tematy) to mi się forum zacina, muszę wtedy kilka razy odświeżać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

wersja mobilna forum, słabo człowiek się porusza , nie mogę wejść w żaden profil, nie widać niektórych działów... sb jakieś podzielone kreseczkami.

 

 

Jest możliwość byś w punktach wymienił co dokładnie u Ciebie nie działa? O to samo bym prosił innych. Jeśli macie jakiś problem z mobilnym, który nie został jeszcze wymieniony to zacytujcie ten post i go podajcie.

 

 

 

Postarajcie się czytać poprzednie wypowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widze za co dostaje reputke(znów)

 

Zbyniu jak mobilmy Ci przeszkadza to jest jeszcze ten stary stary styl. Używam go i elegancko jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest możliwość byś w punktach wymienił co dokładnie u Ciebie nie działa? O to samo bym prosił innych. Jeśli macie jakiś problem z mobilnym, który nie został jeszcze wymieniony to zacytujcie ten post i go podajcie.

 

 

Postarajcie się czytać poprzednie wypowiedzi.

 

 

Jak wejdziesz w "recents" czcionki są nałożone na siebie, wygląda to brzydko utrudnia czytanie. (chyba że miał to być cień to chyba komuś troszkę nie pyklo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jest możliwość byś w punktach wymienił co dokładnie u Ciebie nie działa? O to samo bym prosił innych. Jeśli macie jakiś problem z mobilnym, który nie został jeszcze wymieniony to zacytujcie ten post i go podajcie.

 

 

 

Postarajcie się czytać poprzednie wypowiedzi.

 

 

 

 

Ostatnio chciałem wejść i zmienić coś na profilu (1), nie da się wyszukać konkretnie, muszę grzebać po postach i wtedy dopiero na siebie kliknąć... później info, że nie mam możliwości oglądania tej strony(2). To chyba najbardziej utrudniło. Działy są widoczne tylko główne, nie ma np w redakcji podziału na: recenzje, wywiady itp, tylko samo: Redakcja MH (3), trzeba i tak kliknac by wejsc, a kiedys dąło sie od razu w poddział. Nie widze w mobilce także działu amdnistracji w ogóle...(4)a żeby wysłać prywatną wiadomość trzeba się nieźle nagimnastykować. To takie najważniejsze według mnie ;)

 

 

 

zaznaczyłem 4 problemy, może cos się da zrobic :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...