Skocz do zawartości
Adi12

podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Adi

Wiek:19

Doświadczenie (w byciu adminem): narazie żadne sądzę że jestem w stanie szybko się poduczyć

Znajomość AMXX (W skali 1-10):0

Staż w CS-sie:około 6-7lat

Steam / NonSteam: Steam

Dlaczego Ty: dlaczego ja ? Moim zdaniem jestem aktywny na u@ jestem miłym graczem czasami zdarza mi się przeklnąć, udzielam się przez mikrofon choć go nie nadużywam, dość długo siedzę na serverze przeważnie w tych godzinach gdy nie ma admina, i wtedy sa Cziterzy z którymi chciał bym pomóc i nie tylko  :) sądzę że każdemu należy się szansa więc postanowiłem spróbować ( 2 raz )  :)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: w zależności od możliwości ale tak około 5h z przerwami krótko trwałymi

Kontakt: Steam : AdiCzek

Forum: Adi12

 

Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...2.34.124:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak samo jak beenk, jestem na NIE.  Zaraz po tym, jak twoje poprzednie podanie zostało odrzucone, twoja aktywność w grze tragicznie zmalała. Ostatni raz na serwerze byłeś 8 dni temu nie zapominając o bardzo słabej aktywności w poprzednim miesiącu. Wracasz po 8 dniowej nieobecności, wbijasz na serwer, grasz niecałą godzinę (55min) i już składasz ponownie podane? :facepalm:  Jak dla mnie strata czasu.  :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z reszta , odkąd złożyłeś ostatni raz podanie, nie wykazałeś się aktywnością 3x naganne ;/. Jak ci zależy to wykaż się aktywnością w najbliższych dwóch tygodniach .    Aktualnie jestem na NIE !!!.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...