Guest Guest Posted May 26, 2014 #158317 Posted May 26, 2014 Siemanko całej administracjii ! Mam na imię Robert,mam 14 lat gram w piłkę nożną od 5 roku życia,lubię grać w csa w wolnych chwilach. Moim hobby jest wędkarstwo,muzykę kocham głownie rap/hip hop,ulubiony wykonawca:Słoń,Chada itp . Pozdrawiam.
Guest Guest Posted May 26, 2014 #158370 Posted May 26, 2014 Siema nie Zapraszam na wędkowanie tylko weź ze sobą wódkę/wędkę i łowimy
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
Popular Days
May 26
5
Jun 2
1
Top Posters In This Topic
Kenpachi Zaraki 1 post
Teez. 1 post
Popular Days
May 26 2014
5 posts
Jun 2 2014
1 post