Guest Guest Posted May 25, 2014 #157995 Posted May 25, 2014 Cześć, dołączyłem tutaj dość dawno i grałem na dd2 później przestałem i gram od wczoraj na srv DD2/INF. Myślę, że zostane tutaj na dłużej. A tak z personali to mam na imię Krzysiek, lat 16. Obowiązkowo Steam ;3 Nick ev0 :DD Siemka i pozderki moje mordki
JNSRR Posted May 25, 2014 #158066 Posted May 25, 2014 Witam pana. Siema @EvO Twój przyjaciel :good: To nie przyjaciel! TO KLON!! @EvO
Kenpachi Zaraki Posted May 25, 2014 #158091 Posted May 25, 2014 Dwóch evo. Z jednym ledwo można pożyć, a co dopiero z dwoma btw. witam
Guest Guest Posted May 25, 2014 #158118 Posted May 25, 2014 Dwóch evo. Z jednym ledwo można pożyć, a co dopiero z dwoma btw. witam Hah Siemanko Ev0 bis
Guest Guest Posted May 26, 2014 #158159 Posted May 26, 2014 Nie no ze mną tak ciężko nie jest chyba jak z nim Chociaż nikt nie wie :3
Recommended Posts
Top Posters In This Topic
1
1
1
1
Popular Days
May 25
10
May 26
3
Jun 2
1
Top Posters In This Topic
EvO 1 post
Strajk 1 post
JNSRR 1 post
Teez. 1 post
Popular Days
May 25 2014
10 posts
May 26 2014
3 posts
Jun 2 2014
1 post