Jump to content

Siemankooo :3


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Cześć, dołączyłem tutaj dość dawno i grałem na dd2 później przestałem i gram od wczoraj na srv DD2/INF. Myślę, że zostane tutaj na dłużej. A tak z personali to mam na imię Krzysiek, lat 16. Obowiązkowo Steam ;3 Nick ev0 :DD Siemka i pozderki moje mordki xD:D

 

 

 

 

Posted

Witam pana.

 

 

 

 

 

Siema :D@EvO Twój przyjaciel :good:

 

To nie przyjaciel! TO KLON!!

 

                                              @EvO

 

                                             

 

 

Guest Guest
Posted

 

Dwóch evo. Z jednym ledwo można pożyć, a co dopiero z dwoma :o btw. witam

 

 

Hah :D

 

Siemanko Ev0 bis :D

 

  • Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...