Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]jakis lamus

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia: przed chwila

Nick admina/gracza, który zawinił: joe

Dowody: hltv

Świadkowie: caly serwer

Uzasadnienie: 3 rundy gralem eco zeby uzbierac na awp, jak juz uzbieralem obili mnie na 0 przykampilem troche na respie doslownie 10 sekund dluzej niz jest dozwolone a jakis lamus mnie zbanowal na 1h za kampienie na respie, no jego chyba poj**** znam regulamin i wiem co mam robic wielki kozak bo pada jak cipa i chce jak najszybciej nowa runde zaczac, nie mialem jak wykonywac celow bo inny koles mial pake. Nie upomnial mnie ani nic i za to ze 10 sekund dluzej bylem na respie ban na 1h no chyba raczej nie.

 

Prosze o ub i ukaranie tego leszcza.

 

 

 

 

 

Wiem ze zaraz dostane warny ale malo mnie to interesuje niech sie w koncu ogarnie pajac bo jest slaby i naduzywa admina. Elo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja bym chciał zobaczyc dowody mojej winy od admina chyba powinien miec prawda?

 

Od kiedy gram na tym serwerze jeszcze czegos takiego nie widzialem, zawsze upominali po 20 razy zeby wyjsc z respa i max kick a nie za przeczekanie i zachowanie awp ban na 1h, jakis no name pada jak kaczka i najlepiej to by wszystkich z teamu wyj**** zeby tylko kolejna runda sie zaczela.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry wieczór,

 

Już pędzę, pędzę zawsze chętny do pomocy. Otóż w zamieszczonym demku 

 

widać że w 4:06:63 rozpoczyna się runda, natomiast Ty drogi graczu dostajesz bana w 5:33:97, także byłeś na respie TT 1 minutę 27 sekund i 34 setne sekundy. Pragnę zauważyć że wróciłeś na respa po upływie jednej minuty od rozpoczęcia rundy i nie zmierzałeś bezpośrednio na BS B, na którym znajdował się Twój teammate.  

 

 

 

 

 

 

Od kiedy gram na tym serwerze jeszcze czegos takiego nie widzialem, zawsze upominali po 20 razy zeby wyjsc z respa i max kick a nie za przeczekanie i zachowanie awp ban na 1h, jakis no name pada jak kaczka i najlepiej to by wszystkich z teamu wyj**** zeby tylko kolejna runda sie zaczela.

 

 

 

 

Owszem niektórzy stosują taką motywację dla druzyny TT

 

 

 

Natomiast cieszy fakt że zauważyłeś że nie popisałeś się kultura wypowiedzi. Będziemy mieć na to oko :)

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Joe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...