Skocz do zawartości
Gibonek ^.^

[ZAMKNIĘTY Podanie GiboneK ^.^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick

: GiboneK ^.^

Wiek

: 15/16

Doświadczenie

(w byciu adminem)

: Myślę,że mam doświadczenie w byciu adminem, ponieważ miałem juz pare razy na innych serwerach + swoj serwer.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10)

: 8

Staż w CS-sie

:

6 lat

Steam / NonSteam

: Ns

Dlaczego Ty

: Ponieważ, gdy często nie ma admina gracze łamią regulamin serwera, ale chce też pomagać na serwerze .

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a

: 7h

Kontak

t

: GG: 51890334

 

Link do GameTracker'a

:

  http://www.gametracker.com/player/GiboneK%20%5E.%5E/80.72.34.124:27034/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK

 

 

 

* aktywny  +,

 

* komunikatywny  +,

 

* zgłasza na u@  +,

 

* dogaduje się z graczami  +,

 

* ilość godzin  +,

 

* amx  +,

 

* wiek  +, 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.  :P

 

 

 

+ Aktywny (W grze codziennie mnie zabijasz  :facepalm:).

 

+ Komunikatywny.

 

+ Wiek (prawie 16 wiec +)

 

+ zgłasza na u@

 

+ Komunikatywny

 

+ Amxx

 

- Steam nie masz, lecz myślę że z czasem sobie go załatwisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo Kita tego nie zmienił, w poprzednim podaniu powiedział że tyle adminów mu starczy.

 

 

 

 

 

Tak czy siak, jestem na nie. Na plusie masz amx i to że masz godziny, ale mi osobiście kilka razy podpadłeś, zachowywałeś się jak dzieciak, dzisiaj złamałeś regulamin. Wyrobiłem sobie o Tobie zdanie i tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie - jest 10 ogarniętych adminów, sensownych ludzi, którzy na tą funkcję się nadają. Poza tym możecie łatwo zobaczyć jaka była reakcja RedBulla na odrzucenie? Od tygodnia zerowa aktywność, czyli kandydat bez wyraźnej chęci pomocy serwerowi.

 

 

Ns, wiek, średnie umiejętności, aktywność czy komunikacja. Tworząc ekipę zawsze starałem się mądrze dobierać ludzi, dzięki czemu miałem ogarniętych, zgranych ze sobą chłopaków. Przyjmowanie każdego kandydata, który mógłby się sprawdzić jest bezsensowne. Dlatego zdecydowanie popieram Kitę i jego aktualne podejście do rekrutacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli mogę się jeszcze raz wypowiedzieć? to wypowiem :) Tak czy siak, jestem na nie. Grasz z nami jakiś czas, masz może wyrobione godziny ale byłbym zawiedziony jakbyś dostał admina, dlaczego? hmm może dlatego, że zbytnio nie przestrzegasz regulaminu tak jak powinieneś to robić, kilka osób ma o Tobie złe zdanie, oraz mikro (ale to zostawię dla osób tylko prywatnych). A co do tego? Popraw swoje zachowanie wobec innych graczy (nie adminów) i wtedy się staraj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakby nie patrzeć świetny kandydat na admina, ale niestety zbyt często zdarza Ci się łamać regulamin.

 

Przestrzeganie regulaminu jest podstawa do roli admina.

 

 

 

Popraw się i dopiero wtedy spróbuj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...