Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY][UB] FifikPlayGames

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: FifikPlayGames

Godzina, data zdarzenia: ok. 15:40, 02.04.14r.

Mapa:cs_office

STEAM_ID / IP: ' VALVE_0 : 0 : 1099935964 '/ ' 178.37.1.50 '

Uzasadnienie: Napisali mi "Wstaw Screeny Na Forum", hehe dobrze ale JAK ?! I gdzie to znalezc?!?! Napisalem tylko ze Admin [[[[[WTF]]]]] ma wh i odrazu mnie zbanowal ( napisalem tak bo to wygladalo jak wh -,- ) Jak Mozecie Powiedzcie mi Droga Administracjo Jak Zrobic SS I GDzie Go Znalezc ( mam steam'a ) Puenta na koniec : NIE MA POWODU BANA BO NIC NIE ZROBILEM ! :help:  :help: :help:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ej ale pastrz jestem tutaj nie? (przy tym poradniku);

 

Na samym początku chciałbym zadeklarować że sposób nie jest mój, ale ulepszyłem go trochę i udostępniam go tutaj na forum

 

Oryginalny poradnik ;]

 

Jeśli nie znalazłeś swoich ss'ow pierwszymi dwoma sposobami, to po zastosowaniu tego sposobu nie będę Ci wstanie już pomóc

 

 

KROK 1. W "Start" wpisujemy klucz: %appdata% i naciskamy enter.

krok1.png

 

KROK 2. Po naciśnięciu enteru powinno nam się wyświetlić okno w którym naciskamy:AppData

krok2g.png

 

KROK 3. Otwieramy folder "Local". (Tego nie będę pokazywał chyba każdy to zrobi.)

 

 

KROK 4. Otwieramy folder "VirtualStore". (Tego nie będę pokazywał chyba każdy to zrobi.)

 

 

KROK 5. Otwieramy folder "ProgramFiles(x86)"

 

 

KROK 6. Otwieramy folder "CounterStrike"

 

 

KROK 7. Otwieramy folder "cstrike"

 

 

KROK 8. Kopiujemy ss'y, robimy paczuszke i wrzucamy na forum.

 

Poradnik zapożyczony ze strony cs-gra.pl napisany przez Rosickyy

 

 I jak robie programfiles to nie mam tam counterstrike !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz wrzucił już ss'y i dostał UB, ale jedna rzecz mnie bardzo ciekawi. Kolega twierdzi, że dostał bana po złości od admina, którego sam oskarżał. Screeny przez WTF zostały zrobione na początku rundy na respie (tragedia), dlatego jestem ciekaw czym admin się kierował. Zapraszam WTF do wypowiedzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam że dopiero teraz ale nie nie kierowałem się żadną złością iż potraktowałem to co pisze jako żart. A ss dostał po 1 dlatego że gracz "pozdro 600" pisał na u@ że ten gracz gra podejrzanie więc poszedłem na spect i sprawdziłem. Można zobaczyć na demku że poszedłem na specta. To że gracze pisza na sayu dla żartu że mam wh. Ale ss Admin może robić każdemu graczowi tylko nie innemu adminowi który wyda mu się podejrzany. Jak dla mnie to tyle w temacie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...