Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Chudy

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina zdarzenia:1.04.2014 23"30

Nick admina/gracza, który zawinił:Chudy

Dowody:ban?

Świadkowie:niezdążyłem zauważyć kto jest byłem na danej mapie 2 rundy

 

 

 

 

 

ten o to nowo upieczony admin posiadający go niespełna 2 tygodnie pozwala sobie na nadużywanie swojego admina w celach "bo mi sie nudzi"

 

 

 

Sytuacja wygląda nastepujaco 6 osób na serwerze mapa de nkue ja w ct wraz z chudym

 

2 osob w ct zgineły zostałem sam 

 

Bomba została zaplantowana po czym minełe 5 sekund wyczekujac tt( jedengo zabiłem tak wiec zostało 2 drugi był wcelowany ale slappy) dostałem około 10 slappów bo temu owemu adminowi nie chciało sie poczekać aż runda sie zakonczy

 

 

 

po czym zginełem (slappy bardzo pomogły)

 

 

 

więc z oburzeniem zadałem dwa pytania do niego (może obraźliwe ale sobie zasłużył)

 

cytuj"gównie co zrobiłes" odpowiedz był banalna "nie chce czekać mi się aż zginiesz "

 

"ja na to " i co gównie" więc dostałem bana bez dokładnie podanego reasonu "%.."

 

 

 

 

 

Proszę o usunięcie tej osob z funkcji administratora lub poważnie się zastnowić czy ten o to młodzieniec jest odpowiedzialny przyjąć taką rolę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak nudzi mi się i rozdaję bany na prawo i lewo.

 

 

 

Człowieku nie będę czekał minuty na to aż ruszysz się do paki. To Ciebie slapowałem. A Ty od razu wyjeżdżasz z tekstami "ty ku" "ty c" i nie wymyślaj mi tutaj z gównie bo za takie coś bana bym Ci nie dał na 1 dzień.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Używanie wspomagaczy, czitów, skryptów, czy innych dodatków które stanowczo ułatwiają grę jest zakazane i będzie karane banem permanentnym.

2. Na serwerze obowiązuje używanie Grafiki Open Gl, każda inna będzie karana jak oszustwo, i skończy się banem permanentnym.

3. Nicki rasistowskie, wulgarne i obraźliwe w stosunku do graczy, jest zabronione.

4. Na serwerze zabrania się reklamowania różnego rodzaju stron www, serwerów, serwerów gier itp. Reklamowanie naszej sieci jest zakazane. Od bindów, które wgrały wam się na innych serwerach, nie przyjmujemy odwołań.

5. Nadużywanie mikrofonu, czatu, spamowanie, floodowanie, puszczanie muzyki, będzie karane banem.

6. Mikrofonu nie mogą używać gracze, którzy nie nie przeszli mutacji.

7. Kampienie jest dozwolone dla CT na mapach typu de_ . TT na mapach typu cs_

8. Omijanie banów będzie karane wydłużonym, bądź ponownym banem.

9. Maksymalny ping na serwerze wynosi 100. Powyżej zostaniemy kicknięci.

10. Wszelkie pytania, zażalenia itp. należy kierować do adminów na admin say (team_say @ TEKST). W innym wypadku możemy zostać nagrodzeni kickiem.

11. Wchodzenie na tekstury oraz bugowanie mapy jest stanowczo zakazane.

12. Zabrania się wrzucania bomby w miejsca nie dostępne.

13. Używanie komunikatorów głosowych jest zakazane (jeżeli użytkownicy są w osobnych drużynach).

14. Nie reagowanie na polecenia, upomnienia admina może zakończyć się kickiem lub banem.

15. Zakazuje się grania na nickach poniżej 3 znaków.

16. Podszywanie się, a także upodabnianie się do innych graczy, adminów jest zakazane.

17. Każdy gracz ma obowiązek zapoznania się z regulaminem, nie przestrzeganie go będzie się kończyć karą. (ban/kick)

18. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia nas z jego przestrzegania.

19. Wszelkie skargi odwołania należy składać na forum, spam na serwerze niczego nie przyspieszy.

20. Zarówno gracz jak i admin nie ma prawa wymyślać własnych zasad na serwerze.

 

 

 

 

 

 

 

Jeżeli dobrze czytam  slapująć mnie łamałes punk 20. oraz część 7 tak więc macie luki w regualminie

 

jeżeli nie mam na włsnym dysku demka bo tak owych nie mam po co nagrywac to nie mam dowodów co za czym idze graczy macie w dupie administratorzy moga robic co im sie podoba bo to nigdzie nie jest rejestrowane także Polecam granie na takim serwerze

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...