Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]ZOSTALIŚCIE WROBIENI!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witajcie, kochani!

Jak wiadomo, dzisiaj jest Prima Aprilis.

01.04.

- dzień żartów, trików. W ten dzionek żartownisie próbują wywinąć kawał swoim znajomym.

NAJLEPSZE ŻARTY?

Makaron na drzewie?

Jednym z najlepszych oraz pierwszych żartów był w 1957 roku zrobiony przez BBC. (Według wikipedii BBC jest to główny brytyjski publiczny nadawca radiowo-telewizyjny, największa tego rodzaju instytucja na świecie.)

Stacja BBC ogłosiła, że dzięki łagodnej zimie i innym czynnikom, rolnikom udało się zdobyć plony spaghetti.

Aby było prawdziwie, dołączyli wideo, na którym ludzie zbierają makaron z drzew.

Żeby było śmieszniej - tysiące telewidzów dzwoniło do instytucji z pytaniem: jak wyhodować spaghetti w ogródku.

~ Whooper dla leworęcznych?

''Burger King'' postanowił nabrać swoich gości, dodając do menu specjalny rodzaj hamburgera. Miał posiadać składniki, odwrócone o 180 stopni względem hamburgera dla praworęcznych. Tak, nabrali się.

~ San Serriffe?

Brytyjska gazeta napisała temat dotyczący San Serriffe - republika, znajdująca się na Oceanie Indyjskim. Niestety, takie wyspy nie istnieją, ups!

ŻARTOWNISIE NA SIECI!

''Chudy oraz Nty wysłali mi linka do naszego forum. Oczywiście, wszedłem. Zobaczyłem jakąś rezygnację. Zaciekawiony, kto nas opuszcza, zawitałem w ten temat. Zauważyłem różne komentarze (zdrajca, oszust) i pomyślałem, o co chodzi. Zapytałem się Consecuente, co wie na ten temat. Odpowiedział mi, że N-ty dzień przeszedł na inną sieć oraz przekopiował wszystkie pliki. Najśmieszniejsze w tym było to, że kilka dni temu zauważyliśmy, że taka sieć istnieje. [email protected] jest osoba o nicku ''aquax''. Szybko włączyłem komputer, by sprawdzić, co jest grane, ponieważ usłyszałem, że prawie zniszczył Multi-Head'a. Wparowałem, jak najprędzej na teamspeak'a - na kanale byli Consecuente, TWS, ProSatanek oraz zmutowany Bad ek` oraz N-ty na pokoju wyżej pod zupełnie innym nickiem. Poszedłem do Nt-ego, ale on nic nie chciał mi powiedzieć, więc zdenerwowany wróciłem do Consecuente i reszty. Po następnej namowie usłyszałem tylko jedno...

PRIMA APRILIS!

Ktoś powiedział: ''Gdybyście zobaczyli strach w głosie Aquaxa...''

Myślę, że ekipa miała niezły ubaw z komentarzy oraz samego Właściciela!

Tutaj macie jedne z najśmieszniejszych żartów, które znalazłam w Internecie!

~JAKIE ZROBILIŚCIE ŻARTY SWOIM ZNAJOMYM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wparowałem, jak najprędzej na teamspeak'a

Czekaliśmy na Ciebie 10 minut :D

bez przesady z kom na steam'ie jak tylko sie dowiedzial to chwila i pojawil sie na tsie;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo mi az kompa zamulilo ahahah 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O to nie wiedzialem nawet ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

q0ej.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...