Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]PROBLEM Z ADMINAMI

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, odrzucacie moje podanie na admina bo brakuje mi 10 h na forum i 7 postów spoko ale chyba brakuje wam rąk do pomocy.

 

Jest 13 adminów ffa, a od 12 no juz dochodzi 14 wiec od 12 do 14 nie bylo żadnego admina a latało 3 odpaleńców. Nie macie nikogo kto z adminów gra po południu ? nikt wtedy nie ogarnia serwera ? co tylko gram, to ktos pisze czy tu wgl admini graja, ze jak zwykle nie ma adminów itp.

 

wbil kolejny aim, ludzie na serwerze tylko mówią o tym że wgl adminów nie ma, ale jasne dalej nic z tym nie róbcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kryteria są po to, żeby je przestrzegać. Przynajmniej tak mi się zdaje. Nie miej pretensji do opiekunów czy kogoś tam wyżej, że nie przyjęli Twojego podania, dlatego że Ty nie spełniasz kryteriów. Bo to jest ciut śmieszne. A jak widzisz osobę grającą nieczysto to wystarczy napisać na SB lub na priv do któregoś admina i na pewno wejdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgadzam się z Bounderem, ale dodam jeszcze, że :

 

Możesz nagrać demko i wstawić w dział "zgłoś czitera"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja nie mam pretensji o to że mnie nie przyjeli, tylko o to że nikogo nie ma na steamie, poza tym ja nie bede wchodził czy jakis inny gracz za kazdym razem jak jest cziter na forum i skargi skladal, tylko on powinien byc i siedziec na tym spect a nie zero kontaktu zero jakiegos zainteresowania serwerem.

 

 

ps. ja nie bede za każdym czitem co wbije pofragować na aimie krecic mu demko i wrzucac na forum, nie bede za was 13-stu adminów odwalał roboty gdzie przynajmniej jeden od 12 powinien byc a nie 14 godzina i nikogo nie ma...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

ja nie mam pretensji o to że mnie nie przyjeli, tylko o to że nikogo nie ma na steamie, poza tym ja nie bede wchodził czy jakis inny gracz za kazdym razem jak jest cziter na forum i skargi skladal, tylko on powinien byc i siedziec na tym spect a nie zero kontaktu zero jakiegos zainteresowania serwerem.

 

 

Nie bierz wszystkich adminów ogółem, tak się składa, że np mnie nie masz w znajomych, a jestem na komp od około 11.

 

Od tej godziny nie dostałem żadnej wiadomości, że ktoś gra odpalony. 

 

Nie wiem czy wiesz, ale admini mają obowiązkowe godziny do wygrania na serwerze w tygodniu, więc nie mów, że nigdy nikogo nie ma.

 

 

 

 

Po za tym, gdzie jest napisane, że admin ma obowiązek siedzieć non stop na spec i każdego patrzeć ?

 

Nie wymyślaj swojego regulaminu, bo za to możesz zostać ukarany.

 

 

 

 

Moim zdaniem ta skarga to płacz, bo nie został przyznany admin.

 

Proszę o opinie osób wyżej (np. opiekuna FFA, lub czerwonych).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...