Skocz do zawartości
n-ty dzien

[ZAMKNIĘTY]Hasta la vista...

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym chciałbym pożegnać całą społeczność MH, tym samym rezygnując ze wszystkich swoich rang. Niestety niekiedy ludzka zawiść doprowadza do takich nieporozumień, że lepiej odpuścić i dać sobie spokój. Inaczej wyobrażałem sobie współpracę obejmując stanowisko Opiekuna Sieci, ale cóż...czasem tak bywa.

 

 

 

Trzymajcie się ciepło, być może do następnego.

 

 

 

Buziaki,

 

317 dzien

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahahahahahah nie bądź śmieszny "nieporozumień" Sam zrypałeś sprawę, przyrypałeś się do wszystkiego i teraz odpuścić sobie, wgl nie powinieneś dostawać opiekuna sieci.  Żeby pomagać innej sieci się rozwijać, jeszcze naszej wrogiej, idź zobacz czy Cie nie ma na podwórku z dziećmi, może tam nie polecą na te bajery.

 

 

 

Żegnam BARDZO BARDZO ozięble !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rezygnacja oczywiście przyjęta. Gdy obejmowałeś stanowiska byłeś innym człowiekiem. Myślałem, że jesteś poważniejszy. Przykro mi to stwierdzić ale nie dorosłeś do takich funkcji. Tylko żądasz a w zamian dajesz niewiele, zbyt mało. Od miesiąca masz tylko pretensje do Administracji. Już nawet przestałeś je przede mną ukrywać. Wracaj na tą swoją nic nie wartą sieciunię.

 

 

 

Rangi zostaną zdjęte jak będę na komputerze.

 

 

 

Żegnam bez zbędnych czułości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A Spierd... Skopiować wszystkie pliki i dać jej innej sieci ? Żenada. Że jeszcze mu nikt perma nie dał...

 

 

 

@edit Poszedl perm :))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują. 

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=right] [/align]

 

[align=right]Paulo Coelho.[/align]

 

[align=right] [/align]

 

Weź do siebie te słowa ^^

 

 

Przykro mi gdy po raz kolejny zawodzi mnie ktoś na kogo liczyłem :(

 

 

 

 

Nie będę "Cię" żegnać dobrze ani też źle ale z przekazem byś obrał właściwą drogę i nie palił za sobą mostów :] 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do takich ludzi to aż brak słów.

 

Nie dość, że kłamią to jeszcze kradną to co nie swoje.

 

Żegnam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mimo, że tego nie zobaczysz, bo jesteś zbanowany, żegnaj. Wiedz, że do momentu kiedy zobaczyłem co zrobiłeś miałem do ciebie szacunek. Do tego momentu...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DOBRA NARA LESZCZU :c Myslałem że serio jestes spoko itp ale zachowałes sie jak gówniarz i tyle ! Wypier.. ;/ Nikt nie chce tutaj taki jak ty ! POZDRO 600.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...