Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Admini...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia: 18"10

Nick admina/gracza, który zawinił: Nie mam pojęcia.

Dowody: ===============================================

 

[AMXBans] You have been banned from this Server!

[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/

[AMXBans] Reason: 'ochlon'

[AMXBans] Duration: '1 hour'

[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:5817991'

[AMXBans] Your IP: '93.105.191.126'

[AMXBans] ==================================

Świadkowie: ?

Uzasadnienie: Więc, chodzi o to że np. taki GumaCrafter (Czy coś takiego) sobie cheatuje przez 2 rundy, jedzie bez jakich kolwiek skrupułów  parszywie na WH, i mimo że pisałem 3 RAZY  na u@ że on ma wh, admin miał po prostu wyj****

e. I w 2 rudznie kiedy to go zabował, napisałem na u@ "Brawo k****

refkleksu" już zareagował szybko, dowód powyżej. I na prawde, uj z tym moim banem, płakać nie będe, ale do jasnej c*****

y, serwer jest zajebisty, niemalże only 32/32, ale administracja... brak słów, nic nie robią sobie z tego że ludzie na serwerze cheatują, że na czacie pełno osób pisze "Admin ten i ten ma wh, zrób coś". To nie, admini mają to kompletnie gdzieś. I prosze mi nie pisać, że nikogo nie było, albo że ten admin który mnie zbanował dopiero wszedł, bo na pewno tak nie było, ponieważ od czasu do czasu na ekranie pokazywał się napis "WIDZISZ CHEATERA? PISZ NA U@". 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam, ale nie tych co się opierdalają.

 

Cześć.

 

 

 

 

 

 

 

kolego znam Ciebie z dd2 dm tam tez spamowałeś na u@ to po pierwsze a po 2gie na forum tez obowiązuje kultura... upomnienie... // ProSatanek

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skarga na nie wiesz kogo ? Brawo

 

Poza tym brak dowodów, opisać sytuację każdy może ale jak zawsze musi mieć twarde dowody, żeby podjąć odpowiednie kroki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bana dostałeś ode mnie.

 

 

 

Jestem człowiekiem upartym, słownym i nie zostawiam nie rozwiązanych sytuacji.

 

 

 

Wyciągnę ci tutaj zaraz demko z hltv, i zrobię screeny. Bana dostałeś za nadmierne wulgaryzmy i nie potrzebny spam na u@.

 

 

 

A jeżeli na serwerze lata aim to aby go zbanować należy zrobić kilka czynności i trochę czasu to trwa.

 

 

 

Nic nie robią sobie z tego że na serwerze cheatują ?  Co ty mi tu bazgrolisz, widzę cię na serwerze drugi raz a spędzam na nim pół dnia.

 

 

 

Nie będę banował każdego kogo napiszesz tylko dlatego że cię zabił.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sokoro siedziałeś połowę dnia na serwerze, to jakim prawem ten śmieszny GumaCrafter grał parszywie na wh przez 2 rundy? Mimo tego że ja, jak i mój kolega pisaliśmy kilkukrotnie na u@ że ma wh. Tak samo było z KroplaBezKitu, pisałem że ma wh, a admini? Nic.

 

Dopiero po 2, czy 3 rundach dostał bana. Grałem na NS'ie na wh prze około rok, i uwierz mi, cheatera poznam od razu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego zeby ocenic gracza admin musi zejsc na spect lub patrzy na niego i admin stwierdza czy jest odpalony czy nie po to wlasnie sie ma pomocne do takich owych sytuacji esp. Aczkolwiek w tych 2 rundach moze gosc nie pokazywal tak szczegolnych akcji by go odrazu banowac... czasem trzeba chwile na niego pooatrzec. Dla mnie trzeba troche pocwiczyc jeszcze w cs. A nastepna sprawa to byl ban za twoje wulgaryzmy wzgledem admina. BAN sluszny dawno juz po banie wiedz prosimy o zmkniecie tego tematu bo sie zaczyna nie potrzebna konwersacja. Wejdz znow i graj z kultura nie popadaj w zbedne dyskusje.. i bedzie ok;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kłania się czytanie ze zrozumieniem, kolego. Napisałem "I na prawde, uj z tym moim banem, płakać nie będe".

 

Pozatym, nie jest to "niepotrzebna konwersacja" bo kiedy admini zaniedbują swoje obowiązki, to trzeba reagować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Sokoro siedziałeś połowę dnia na serwerze, to jakim prawem ten śmieszny GumaCrafter grał parszywie na wh przez 2 rundy? Mimo tego że ja, jak i mój kolega pisaliśmy kilkukrotnie na u@ że ma wh. Tak samo było z KroplaBezKitu, pisałem że ma wh, a admini? Nic.

 

Dopiero po 2, czy 3 rundach dostał bana. Grałem na NS'ie na wh prze około rok, i uwierz mi, cheatera poznam od razu.

 

 

 

 

Gracz GumaCrafter był na serwerze przez 12 minut, nie dostał bana od razu tylko dlatego że był na serwerze gracz o nicku Player który także grał na aimie.

 

Jako iż gracz o nicku Player wszedł na serwer wcześniej to jako pierwszemu kręciłem demko, przez okres 7 minut i 22 sekund, następnie gracz wymieniony wyżej z serwera wyszedł, więc nie mogłem go zbanować.

 

 

 

Gdy ów gracz wrócił na serwer zostało mu nakręcone demo oraz został zbanowany ( w między czasie było kręcone demko dla jeszcze jednego gracza, mianowicie spawn oraz kilka banów z ss'ami).

 

 

 

KroplabezKitu, jeżeli spojrzysz na czas , to dostaje bana po trzech minutach przebywania na serwerze, wcześniej się nie dało ( względy napisane wyżej).

 

 

 

Także nie pisz mi bzdur że admini nie robią nic. Jesteś tu chwile, jesteś gościem a próbujesz sobie podporządkować prace adminów pod siebie.  Z resztą bana dostałeś za brak kultury i spam.

 

Nie masz się czym chwalić że grałeś na wh przez rok i rozpoznasz cheata od razu.

 

Ja byłem adminem na bl przez 2 lata.

 

To nie miejsce  na takie przepychanki.

 

 

 

 

http://speedy.sh/HhYyK/nazwa-1403271737-de-dust2.dem

 

 

 

Jak chcesz mogę ci rozpisać co do sekundy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...