Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]de_dust2 - DM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: BartosZ'u

Godzina, data zdarzenia: około 20:20

Mapa:de_dust2 [DM]

STEAM_ID / IP:  6882 STEAM_0:0:53231962   0 00:11   27    0 

Uzasadnienie:

 

 

 

Sprawa wygląda tak ,że nie posiadam folderu cstrike_polish , nie wiem czemu... Nie mogę wstawić żadnych ssów ale zawsze możecie zobaczyć hltv . Nie wiem czy ktoś może mi pomóc w tej sprawi bo jak zapytałem na shoutbox to raczej nikt nie kwapił się nawet odesłać mnie do kogoś . Gram u was bo ustawienia na serwerze są na prawdę doskonałe co jest rzadkością . Dlatego dm bo jak wiadomo to ćwiczy skilla :)

 

 

 

Sprawa wygląda tak ,że w cs'a gram już trochę nawet powiedziałbym bardzo długo ale nie ma czym się chwalić , po prostu lubię sobie popykać w to . Zakupiłem steam aby grać na serwerach steamowych .Nie spotkałem się z czymś takim jak banowanie steam bo każdy wie ,że byle ban nadszarpuje status vac co z czasem uniemożliwia grę :). Nie obchodzi mnie ,że ns płaczą bo ktoś ich leje srogo . Niech ktoś mi powie . Po co mam zbierać kasę na steam i ją wydawać ,żeby nie szanować tego na co sam pracuję ? To pytanie jest banalnie proste i każdy logicznie myślący człowiek powinien je sobie zadać . 

 

 

 

 

 

Spróbuje przeinstalować cs'a abyście następnym razem mogli pooglądać jak grają ludzie , którzy znają już tą mapę na pamięć . Co by było jak by Neo albo jakiś inny kot którymi tak wielu się jara wszedł pod innym nickiem . Też dostał by bana ?  Ps czekam na odpowiedź :) .Dzięki wielkie . Poniżej jest screenshot z mojego folderu z grą . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro nie masz cstrike_polish, screeny zapisały sie w cstrike. Robione są z automatu (5 ss'ów) w formacie TGA. Zwykłym paintem ich nie otworzysz. Zajrzyj tutaj: http://multi-head.pl/topic/15229-zamkni%C4%99tywz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ . Jeśli przeinstalujesz grę i usuniesz całą zawartość, definitywnie odbierzesz sobie szanse na ub (są programy do odzyskiwania plików, ale skutecznych w 100% ciężko znaleźć).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czekaj już przegmyrałem i znalazłem je . Widocznie ich nie zauważyłem . Zaraz wstawię . Dzięki za odzew. Można zamknąć lub usunąć temat . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...