Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Was może dymać, mnie nie będzie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick cheat`era: Emilos

Godzina, data zdarzenia: cały czas

Mapa: dd2

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er):  ftp://hltvrec:[email protected]/s2830/nazwa-1403231901-de_dust2.dem.zip

STEAM_ID/IP cheat`era: macie w poprzednich odwolaniach od ssow

Uzasadnienie:  Admini dają się robić takiemu 0 w sposób dziecinnie prosty, toż on nawet się nie kryje,

 

Rozpiska do dema

 

2;15

 

4;22

 

5;07 reakcja

 

7;25-40

 

14;00-14;30

 

15;15

 

15;28 ach te słuchawki

 

16;10

 

17;00

 

18;45-19;02 perełka

 

20;42

 

 

 

Każdy czas spalony, toż to śmieszne jak słaby jest poziom administracji, że was robi jak chce. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Cieszymy się, że mamy Ciebie na straży porządku. Człowieka zadufanego w sobie, narcyza jakich mało, porządnego obywatela społeczności wirtualnej i zacnego admina jakże zacnej strony, w którą wszyscy wierzą jak w Tuska. Dziękuję Ci ogniu, spełniony i kompletny człowieku bez szacunku do innych.

 

 

 

UBT proszę o sprawdzenie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ewidentnie masz jakiś problem z moją osobą chętnie się dowiem o co Ci chodzi PW steam, nie znasz mnie a pierdolisz kocopoły jakich mało. Skąd ty możesz wiedzieć jaki jestem, określasz ludzi po 2 postach na forum, a to dobre. Wskazałem wam ewidentnie gościa z którym administracja nie jest w stanie sobie poradzić.Szacunek jak można okazywać szacunek oszustowi, no jak Ciebie ktoś oszuka to go jeszcze po plecach pewnie poklepiesz, no ciekawe.

 

Robię to z czystej dobroci serca, chcę grać na czystym serwerze, ale przy sytuacji jaką widzę nie byłoby to możliwe, gość 5x was w konia zrobił i robiłby was dalej, no ale to ja jestem najgorszy bo czita 0 nazwałem, a administrację słabą, a co mocna jest, jak byle jaki low może ją wykiwać jak chce.

 

BL nie mieszaj do sieci bo to inna bajka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie bd dodawał czasów ponieważ gracz jak dla mnie ewidentnie spalony.

 

Jest tylko kilka czasów które budzą wątpliwości... większość spalone, na pewno znajdą się 3 . ;))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...