Skocz do zawartości
Gość

[UB][ZAMKNIĘTY]Samowolne i niekontrolowane działania zarządców forum~ adonai29, jar|luki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina zdarzenia: 22.03.2014, 20:30

Nick admina/gracza, który zawinił: adonai29, jar|luki

Dowody: 

 

http://multi-head.pl/topic/25597-obraza-gracza-brak-reakcji-obraza-admina-ban-7-dni/

 

http://multi-head.pl/topic/25700-obraza-gracza-brak-reakcji-obraza-admina-ban-7-dni-ponownie/

 

http://multi-head.pl/topic/25725-ffa-obraza-gracza-brak-reakcji-obraza-admina-ban-7-dni-ponownie/

Świadkowie: zaun

Uzasadnienie:

 

 

 

Witam,

 

 

 

     Na wstępie chcę podkreślić, iż jestem NOWYM użytkownikiem forum, przez co nie jestem do końca obeznany w jego funkcjonowaniu oraz działaniu. Zwyczajnie nie potrafiłem odnaleźć odpowiedniego działu typu: SKARGI NA ADMINÓW/ MODERATORÓW FORUM, przez co w przypadku wybrania złego działu proszę o PRZENIESIENIE TEMATU i nienakładanie ostrzeżenia. Jeśli natomiast chodzi o sprawę odsyłam przede wszystkim do tematów, których linki zamieściłem powyżej. Skarga dotyczy dwóch użytkowników: adonai29 oraz jar|luki. Chciałbym dowiedzieć się dlaczego moje tematy są zamykane bez podania przyczyny, gdy temat nie jest ostatecznie rozwiązany, dlaczego nie uzyskałem odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania, przy czym jak każdy użytkownik mam prawo do zabiegania się o to oraz przede wszystkim dlaczego tolerowane jest samowolne działanie, które nie podlega pod jakiekolwiek zasady dotyczące życia forum? Proszę także o nie zamykanie tematu przed wypowiedziom któregoś z zarządców forum. Mam prawo do złożenia tej skargi i tym razem moderator nie ma podstaw do nałożenia jakiejkolwiek kary. Chciałbym także aby temat ten był wolny i każdy mógł prawo się wypowiedzieć, ponieważ nie dotyczy on sprawy o unbana, a życia forum.

 

 

 

PS. PONOWNIE PODKREŚLAM IŻ W PRZYPADKU WYBRANIA ZŁEGO DZIAŁU FORUM, PROSZĘ O PRZENIESIENIE TEGO TEMATU W ODPOWIEDNIE MIEJSCE! Przepraszam za problem.

 

 

 

Pozdrawiam,

 

Xaacco

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeżeli nikomu nie chce zabierać się głosu w sprawie łącznie z powodami, to może chociaż ktoś jest w stanie odpowiedzieć na moje pytania związane z otrzymanym przeze mnie banem:

 

 

 

? Dlaczego admin Prezesik nie wypowiedział się w moim temacie i czy wyciągnięte zostały wobec niego konsekwencje, jeśli tak to jakie?

? Dlaczego opiekun adminów adonai29 skracając czas bana zwyczajnie go zdjął nie nakładając zamierzanej kary (Na czas 3 godzin)?

? Dlaczego opiekun Unban Team jar|luki zamknął moją prośbę o odbanowanie w momencie kiedy temat nie został całkiem wyczerpany?

? W jakim miejscu mogę sprawdzić WSZYSTKIE bany jakie zostawały nakładane na mój adres IP z podkreśleniem okresu i ilości banów?

? Dlaczego oskarżany jestem o wchodzenie na aktywnym banie, skoro jest to niemożliwe choćby z tego powodu, że mam stały adres IP?

? Dlaczego admin nie zareagował w momencie kiedy podkreślałem że jest banowane to samo IP? To znaczy że nie mogę wejść na serwer.

 

? Dlaczego przy częstotliwości 5 postów/dzień w dziale, czekam na odpowiedz około 2 dni? Unban Team, Opiekun Adminów i Admini to

za mało? Ponawiam także prośbę o udostępnienie mi zapisu przewidzianych kar, które są nakładane w momencie łamania zasad serwera. 

 

@DOWN: Post dotyczy odrębnej sprawy, mimo że jest ściśle związana z tematem, przez co chciałem ją zwyczajnie wyróżnić w poście.

 

Proszę także o wyciągniecie konsekwencji wobec Procentowy, brak rzetelności w działaniach, wykorzystywanie wyższej rangi na forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

? W jakim miejscu mogę sprawdzić WSZYSTKIE bany jakie zostawały nakładane na mój adres IP z podkreśleniem okresu i ilości banów?

Do Amxbans'u dostęp mają nie liczne osoby. Użytkownicy nie mają do tego dostępu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jednak użytkownik ma prawo zwrócić się do administracji w celu udostępnienia w/w informacji. Weryfikacja moich danych nie jest zbyt skomplikowana, aby wiedzieć, że chodzi o moja osobę, dlatego też nie są w tym przypadku naruszane prawa o Ochronie Danych Osobowych i informacje w żaden sposób nie są przetwarzane. Zaprzeczacie sami sobie, pozdro. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Informacje o banie masz w konsoli po otrzymaniu bana lub przy ponownej próbie wejścia na serwer.

 

Admin Prezesik za brak przedstawienia dowodów w sprawie nałożonego bana utracił właśnie rangę. http://multi-head.pl/topic/25597-obraza-gracza-brak-reakcji-obraza-admina-ban-7-dni/

 

Ostrzegałem adminów o obowiązku przedstawiania dowodów przy odwołaniu od bana kiedy to zbanowany napisze odpowiedni wątek. Wystarczyło zrobić ss`a konsoli.

 

Obaj Panowie Adonai i Jar|luki mają prawo do zamykania takich tematów skoro uważają je za wyjaśnione. Nawet bez podania przyczyny chociaż miło by było gdyby jednak kilka słów od Siebie dodali, co w Twoich postach zostało uczynione.

 

Pytanie mam dotyczące wejścia na aktywnym banie. Skoro gracz ma stałe IP raczej jest niemożliwym wejście na serwer? Więc jak mógł dostać bana za aktywnego?

 

 

 

Skoro admin banujący nie przedstawił dowodów to czemu gracz nie został odbanowany? Podobno takie mamy zasady w sieci?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

"Pytanie mam dotyczące wejścia na aktywnym banie. Skoro gracz ma stałe IP raczej jest niemożliwym wejście na serwer? Więc jak mógł dostać bana za aktywnego?

 

Ban od Prezesika był przesadzony, więc postanowiłem go skrócić do 3h. W trakcie dodawania bana dostałem zgłoszenie na serwerze ffa, o typku co biega odpalony, więc wszedłem i tam zobaczyłem jak biega sobie Xaacco.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jesteś pewny, że to ta sama osoba? Możesz sprawdzić czy IP jest to samo? Mogę Cię o to prosić Adonai?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma dowodów na bana więc moim zdaniem powinien dostać ub.

 

I ciekawe jest jak wbił na tym samym ip, skoro miał "niby" bana za obrazę do którego nie ma pewności.

 

 

 

Ip jest to samo, sprawdzałem .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie skupiam się na informacji o banie, a ich ilościach oraz powodach (Podobno dostałem bana na tydzień, za obrazę admina, zmieniony na 3 godziny, następnie kolejny na okres tygodnia za wchodzenie na aktywnym banie oraz moment później kolejny na okres jednego miesiąca z tym samym powodem+ jedna z osób wspominała o dwukrotnym, niecelowym banie permamentnym). Śmiem twierdzić iż admini zwyczajnie nie potrafią nakładać banów. Podczas wchodzenia na serwer nie widać takowych informacji, przez co prosiłem o udostępnienie ich z AMX_BANS. Zdaję sobie sprawę z tego, że adonai29 oraz jar|luki mają prawo do zamykania tematów, jednak z powodu braku dowodów, jak i niewyczerpania tematu oczywistym jest, iż nie mieli ku temu podstaw. Nieustannie podkreślałem że banowane było te samo IP, a mimo to nikt inny nie zaingerował. Swoją drogą jeśli mógłbym ponownie wejść na aktywnym banie, to dlaczego nie robię tego w tym momencie? Nadal także proszę o wyciągnięcie konsekwencji względem adonai29 za niedopełnienie obowiązków administratora, jar|luki za negatywne dla sprawy działania na forum oraz Procentowy za nadużywanie funkcji moderatora oraz dyskryminację względem statusu na forum. Widać szacunek dla graczy i członków forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Najwyraźniej kolega wszedł na serwer w momencie kiedy ban został zdjęty więc trudno tu mówić o aktywnym. Proszę o zdjęcie bana a koledze proponuję zachować kulturę i nie używanie obraźliwych słów bez względu na charakter wypowiedzi. Wiadomości na chat`cie przewijają się czasami bardzo szybko i mogą zostać źle zinterpretowane. Sprawę uważam za wyjaśnioną i proszę o dostosowanie się do mojej uwagi oraz o zastosowanie się do zasady: jeśli admin nie uzasadni bana gracz zostaje odbanowany, chyba że sprawa jest oczywista a ta takową nie była. Admin ma obowiązek odpowiedzieć na odwołanie w przeciągu 24h. Jeśli terminu nie dotrzyma traci swoje uprawnienia. Pisałem całkiem niedawno wątek dotyczący takich sytuacji. Niekompetencja administracji serwerów jest nietolerowana i karana w naszej sieci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...