Skocz do zawartości
Dexi

[PRZYJĘTY]Podanie - Dexi

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Bartek

 

Wiek: 18 lat

 

Kontakt[steam/Gadu-Gadu]: dexi.radomsko

 

Staż na forum: wkrótce 3 lata

 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: brak

 

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.plswego czasu kolejno moderator, administrator

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 8/10 

 

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: W najgorszym wypadku 2 teksty w tygodniu.

 

List motywacyjny: Cóż, nie łatwo przekonać kogoś do swojej osoby, tym bardziej, że wielokrotnie zawodziłem, chciałbym natomiast spróbować swoich sił w pisaniu tekstów dla multi-head, moja osoba przez długi czas była częścią tego forum i miło by było gdyby coś z powrotem wróciło. Wiele osób mnie pamięta i zna moją naturę, ale liczę, że znajdzie się wśród was ktoś kto ponownie da mi szansę. Z góry przyznam, że nie nadaję się do przeprowadzania wywiadów, ale bardziej pisaniem luźnych tekstów czy nowinek opartych na wiadomościach ze świata graczy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że moja aktywność ostatnimi czasy była znikoma, ale odpowiadanie na posty tylko w celu okazania aktywności nie leży w mojej naturze więc sprowadzam się jedynie do powierzchownego przeglądania forum. Pozdrawiam. 

 

Przykładowy tekst o którym mowa wyżej :) :

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Każdy zasługuje na 2 szanse, 3 lata na forum, wystarczająca ilość postów oraz aktywność. Jestem na tak.

 

 

 

Powodzenia. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na tak. Wiem, ze na pewno ogarniesz ogarniesz to stanowisko. W koncu miales u nas h@ :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK. Duża aktywność na forum, wymagana liczba postów oraz bardzo zrozumiały tekst ( dużo się z niego dowiedziałem ) :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hmmm... nie znam tu zbyt wielu osób, więc osądzę Cię tylko po podaniu. Zwracaj uwagę na słowa (np."uwczesnego"). Poza tym wszystko jak należy. Myślę, że przy takich zdolnościach jesteś kompetentną osobą do zajęcia stanowiska Redaktora. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy zasługuje na szansę?

 

Dexi w pewien sposób przyczynił się do tworzenia i rozwoju sieci :)

 

Podanie jak najbardziej na odpowiednim poziomie.

 

 

 

Nie sądzę byś zawiódł i dalej jesteś częścią tej sieci.

 

 

Przeczytałem cały tekst w załączniku i był on na odpowiednim poziomie.

 

Jestem na Tak, komu jak komu ale Dexiemu pisanie newsów [etc..] nie powinno sprawić żadnego problemu.

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak :D 

 

 

 

Z racji pełnionej wcześniej funkcji wnioskuje, iż sobie poradzi :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tekst na odpowiednim poziomie. Poza tym byłeś tu kiedyś h@ i miałeś swój wkład w rozwój sieci. Każdy zasługuję na drugą szansę. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK. Jesteś bardzo aktywny na forum, wystarczająca ilość postów, podanie napisane starannie. Moim zdaniem zasługujesz na to stanowisko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Dostajesz TAK na okres próbny, dwóch tygodni. Jak najbardziej przekonujesz mnie swoją osobą jak i tym co napisałeś. 

 

 

 

Tym samym obliguje Cię do wypełniania swoich obowiązków w postaci przynajmniej jednego napisanego tekstu w tygodniu. Dwa tygodnie to okres próby, który polega na tym iż publikacje najpierw przechodzą przez moje "oczy" następnie zaakceptowane bądź odrzucone są opublikowane na forum i analogicznie." Pozdrawiam OST.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

gq09.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...