Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Wywiad z ReloP`em

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Cześć. Kiedy wcześniej byłem Redaktorem na innej sieci zauważyłem, że przykładowy wywiad z podania się zmarnował i po 2 tygodniach nie było po nim śladu. Nie chcę, aby tak samo było tutaj. Tak więc skopiowałem swój wywiad z podania i wstawiam go dla ludzi, którzy nie mieli okazji go przeczytać w podaniu. 

 

 

FAAAJNY

ReloP

 

 

Siemasz ReloP, składam podanie na Redaktora sieci Multi-Head i chciałbym zrobić z Tobą przykładowy wywiad. Zgadzasz się na to?

 

Z miłą chęcią udzielę Ci wywiadu.

 

No dobrze, zaczynamy podstawowo. Napisz jak Ci na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz.

 

Mam na imię Adrian, mam 15 lat i mieszkam w małym miasteczku o nazwie Połczyn-Zdrój.

 

Opowiedz coś o swojej miejscowości własnymi słowami. Jakie są twoje ulubione "miejscówki" itp.

 

Jest to miasto powstałe w X wieku z niewielką liczbą mieszkańców. Teraz jest nas około 7 tysięcy. Wydaje mi się, że największą atrakcją jest u mnie Zamek, który był pierwszym przystankiem Adolfa Hitlera podczas II Wojny Światowej. Jak po nazwie miasta, można się domyślić, że jest to miasto uzdrowiskowe. Leczy się u nas wielu kuracjuszy z Niemiec. W wolnym czasie przebywam na boisku bądź na spacerach po Parku Zdrojowym.

 

Jakie są twoje zainteresowania?

 

Moje hobby to piłka nożna, Geografia oraz po prostu granie na komputerze.

 

 W co najbardziej lubisz grać na komputerze?

 

Raczej nikogo nie zadziwię. Moimi ulubionym grami są gry z serii Counter Strike. Muszę się nawet pochwalić czytelnikom, że być może przyszły Redaktor podarował mi Global Offensive, za co mu z całego serca dziękuje.

 

No nie ma za co : ). Napisałeś, że grasz w piłkę nożną. Kopiesz na boisku z kolegami czy grasz w klubie?

 

Robię to tylko w wolnym czasie amatorsko.

 

Słuchasz może muzyki?

 

Słucham muzyki jak każdy człowiek XXI wieku. Moim ulubionym rodzajem muzyki jest dubstep, a wykonawcę ciężko określić, lecz jeżeli miałbym już kogoś wymieniać to Skrillex.

 

Dobrze Ci idzie w szkole?

 

 Nie mam problemów z nauką, lecz też nie jestem żadnym prymusem. Jestem uczniem, którego celem jest zdanie do następnej klasy.

 

Masz 15 lat, w następnym roku szkolnym skończysz gimbazę. Zamierzasz kształcić się w Liceum czy w Technikum?

 

Nie wiem, w której szkole jest taki kierunek, lecz poszedł bym na Geografię.

 

A jakie są twoje plany związane z dalszą przyszłością po ukończeniu szkoły?

 

Być może udałoby się zostać nauczycielem Geografii. Ale takie plany to za minimum 10 lat.

 

Zostawmy już szkołę. Czy masz swoją drugą połówkę?

 

Nie mam i na razie o tym nie myślę.

 

Pisałeś mi jeszcze przed wywiadem, że masz 17-sto letniego brata. Czy masz jeszcze jakieś rodzeństwo?

 

Poza bratem mam jeszcze siostrę, która ma 10 lat i ma na imię Roksana, a brat Kamil.

 

Jak się z nimi dogadujesz?

 

Nie za dobrze. Może to dlatego, że mamy 1 komputer.

 

Hehe, no może  :D. Jakie jest twoje ulubione danie?

 

Ciężko powiedzieć, lecz wybiorę to co mi pierwsze przyszło do głowy czyli Pizzę.

 

Wolisz taką z pizzerii czy domową?

 

Zdecydowanie domową.

 

Sposób na wypoczynek po ciężkim dniu?

 

Granie na PC/PS2, bądź bieganie za piłką.

 

Dopiero teraz się dowiedziałem, że grasz na PS2. Wymienisz swoje ulubione gry na tą konsolę?

 

Mam ponad 30 gier lecz gram tylko w Fifę 14 i Tekkena.

 

Polecam Fife Street 2  ;). Lubisz podróżować?

 

Nie lubię jeździć pojazdami gdzie jest dach, ponieważ mam chorobę lokomocyjną, przez to też najdalej byłem w Warszawie. Jedyne co sprawia mi przyjemność to jazda na rowerze.

 

Zbieraj na kabriolet : J. Oglądasz czasami jakieś filmy/seriale?

 

No chyba będzie trzeba. Filmy oglądam od czasu do czasu. Częściej seriale na Nicku.  :)

 

Czy równie często czytasz książki?

 

Jeżeli mam lekturę do przeczytanie to nie robię tego, tylko czytam streszczenie. Zdecydowanie nie czytam książek. Od czasu do czasu jakieś czasopisma sportowe.

 

Czego się najbardziej boisz?

 

Boję się oto, że na marne udzielam Ci wywiadu i Ci odrzucą podanie.  :D

 

Nigdy nic nie wiadomo  :P. Czy przydarzyła Ci się kiedyś w życiu taka szalona sytuacja, której nigdy nie zapomnisz?

 

Wrzuciłem sąsiada do kałuży o głębokości 30 cm i nauczycielka odwoziła go do domu, a on był w samych majtkach.

 

Hahahah no rzeczywiście niezła  xD. Gdybyś mógł jednorazowo przenieść się w miejscu/czasie, gdzie byś się przeniósł?

 

Nigdzie bym się nie przenosił. Dobrze jest mi tutaj.

 

Zaczynamy pytania z zakresu "Życia Wirtualnego". Jak znalazłeś się na Multi-Head?

 

Szukałem ponad rok temu serwera JB. Ten JB był na pierwszej liście na GT, więc postanowiłem na niego wejść i zobaczyć jaka na nim jest atmosfera. Po miesiącu na nim gry złożyłem podanie, które zostało rozpatrzone pozytywnie.

 

A jak zacząłeś przygodę z Counter-Strike`iem?

 

Brat grał jakoś 3 lata temu, widziałem jak grał i sam postanowiłem spróbować.

 

Od kiedy grasz na platformie Steam w CS 1.6? Bo jak wiadomo w CS:GO od wczoraj ; ).

 

Na platformie Steam gram od ponad roku.

 

A grałeś kiedyś w ESL lub jakimś klanie?

 

Kiedyś byłem w klanie "ReloP", dlatego też stąd ten nick został na Forum.

 

No to pytanie skąd nick ReloP nie potrzebne : D. Ale za to można się spytać skąd pomysł na drugi Twój nick, a mianowicie - Don`t Waste The Time?

 

Ten nick wziął się przypadkiem, sam nie wiem skąd. Postanowiłem ReloP'a zmienić, ponieważ duża ilość graczy mówiła do mnie "jełop".

 

Postrzegasz jakąś różnicę między grą na Steam a Non-Steam?

 

Bardzo dużą. Do użytkowników Steam pada mniej obelg, są większe szanse na Admina oraz można grać mixy/mieszańce.

 

 ...Oraz rywalizować w ESL. Ludzie myślą, że jak na serwerze bardzo dobrze gra NS to na 99% ma czity. Popierasz to?

 

Jeżeli jakiś NS mnie zabije to nie płacze, nie spamię na u@, lecz najpierw sam patrzę na niego ze specta i upewniam się.

 

Jak Ci się pracuje w UnBan Team?

 

Praca w UBT układa mi się bardzo dobrze. Nie ma na co narzekać.

 

Jakie są twoje ulubione: mod, broń i mapka?

 

Mod:JB, Broń: Nóż, Mapa: jb_shadowcity_v1

 

Oceń swojego skilla w Counter Strike 1.6 i GO w skali do 1-10.

 

GO - 2/10 Jedyna broń którą dobrze ogarniam to glock.  :)

1.6 - Wersji 1.6 nie będę oceniał, bo nie ma 11  :)

 

Myślisz, że kiedy przestaniesz grać na komputerze?

 

Jak dorosnę.  :)

 

Teraz z 2-3 krótkie pytania. Gotowy?

 

Śmiało.

 

CS 1.6 czy CS:GO?

 

GO

 

Piłka Nożna czy granie na komputerze?

 

Hmm... Piłka nożna.

 

PS2 czy PC?

 

PC

 

Dzięki za udzielenie wywiadu, czy chcesz kogoś pozdrowić?

 

Chcem pozdrowić wszystkich użytkowników Forum ze szczególnym wyróżnieniem dla LOVO, Mordercy, Chudego i Polanda.

 

 Dzięki, cześć!

 

Narka.

 

 

 

 
 
 
Od ReloPa dla graczy COD'a
 
 
[media]

[/media]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A dla mnie wywiad stracił na jakości.

 

Nabijanie posta w szybkim czasie się udało. Zamiast zrobić od nowa, to kopia poprzedniego. Jestem bardziej niezadowolony niż zadowolony z nowego redaktora i tyle. Wywiad ma to do siebie, że jest na chwilę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ta chwila właśnie minęła. Autor tego tematu zna moje stanowisko i został ostrzeżony. Zamykam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...