Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]bbrak slow..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina:dzisaj kolo 17 50

 

Nick admina/gracza, który zawinił:Bocisław

 

Dowody:

 

http://speedy.sh/BXFex/scrreny.zip

 

- screeny nie sa po koleji ale mozna sie domyslic

 

jeden screen jest z tabela wynikow by udowodnic ze nie mial steama

Świadkowie:

 

Uzasadnienie:na serverze był GRACZ 7aro pisałem adminowy z 4 razy na u@ ze to podszywka.   robil z siebie glupka czemu nie dziala mu premka(aro gra dlugo na serverze raczej by tak nie marudzil) tez sa na to screeny i do tego jak 7aro grał nie bylo kolo jego nicku VIP i nie mial steama

 

dopiero gdy wszedl prawdziwy 7aro z nickiem (1) dopiero go zbanowal...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

nawet tego nie  bede komentowal bo to jakas kpina ...piszesz skarge bo nie zbanowalem goscia bo minucie jak nbapisales smieszny jestes banujac admina  ja sobie sprawdzalem czy to napewno nie on a ze tobie to  sie niby nie podoba bo mialem za wolnby czas reakci nie badz smieszny ...

 

 

 

 

Chlopcze steam nei zawsze dziala i pewnie doskonale o tym wiesz  jak dal mnie to chcesz sie przyczepic moze ci cos zrobilem nie wiem  ale szczerze wisi mi to tyle mam do powiedzenia czekan na wypowiedz administracji

 

 

 

Dokladnie wlasnie tak zrobilem nie wiem jaki masz sprzet ale moj jest troszke wolny zanim tu wpisalem  i odpalilem mozzile troche sie zeszlo jak bys zauwazyl nie gralem tylko siedizalem na spekcie wiec zamknij sie juz i moze napisz poprostu o co ci chodzi zamiast pisac jakies bezsensowne posty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli aro potwierdzi, że to była jego podszywka, a jak widać Ty to ciągle zgłaszałeś to na pewno Morderca albo ktoś z czerwonych wyniesie konsekwencje.

 

 

 

@up Bocisław ss'y pierwszy i ostatni ss jest w odstępie ok. 5 min, więc nie pisz, że w odstępie minuty.

 

@down Raczej widać odstępy w WinRarze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

nawet tego nie  bede komentowal bo to jakas kpina ...piszesz skarge bo nie zbanowalem goscia bo minucie jak nbapisales smieszny jestes banujac admina  ja sobie sprawdzalem czy to napewno nie on a ze tobie to  sie niby nie podoba bo mialem za wolnby czas reakci nie badz smieszny ...

 

 

napewno ta akcja nie trwala minute tylko okolo 3,4 to po 1

 

po 2 koles nie mial Steama,vipa,  

 

po 3 marudzil jak baba ze nie ma premki i pyta sie ciebie o jakies glupoty-tak by mial sie niby zachowywac admin? pomysl troche

 

 

 

Chlopcze steam nei zawsze dziala i pewnie doskonale o tym wiesz  jak dal mnie to chcesz sie przyczepic moze ci cos zrobilem nie wiem  ale szczerze wisi mi to tyle mam do powiedzenia czekan na wypowiedz administracji - co do tego to tak trudno wpisac w konsoli amx_ip i sprawdzic czy pisze Steam albo Non Steam?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mogę potwierdzić ze była to podszywka wielokrotnie wcześniej jeszcze zmami otrzymałem admina pisałem ze gram tylko i wyłącznie na steam a w sytuacjach gdy mój net nie daje rady nie ma mnie na TS inaczej nie gam :D a nawet gdyby steam nie działał to i tak bana łatwo i szybko można wyjaśnić taka sytuacja była gdy morderca mnie zbanował.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W tym temacie tyle powiem. Jeśli masz podejrzenia zgłaszasz to na U@.. a Admin ma obowiązek to sprawdzić. i Ma na to chwilę a nie 1-2.. Może wykonać wiele czynności te które już wymieniliście jak i również napisać na steam do danego Admina...

 

Skarga uważam ze trochę za szybka..

 

Co do Admina Bocisława porozmawiam z nim na ten temat

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...