Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Wzór skargi: Data i godzina: 17.03.2014 , godz: około 14.

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Adonai29

 

Dowody:  czat sb

 

Świadkowie: Osoby obecne na sb

 

Uzasadnienie: Dostałem bana na sb możesz mi powiedzieć z jakiej paki ? Co takiego napisałem co Cię po raz kolejny uraziło? To, że inni przyznają racje i zatykasz mi usta banem? To jakaś paranoja... Daj mi może jeszcze bana ogólnie na forum za to że mam cokolwiek do powiedzenia. Może jakiś inny admin wyleje kubeł zimnej wody na tego zapaleńca.

 

 

 

Aha i proszę o wypowiedzenie się jakiegoś innego admina zanim zamknięcie temat.

 

Taką wiadomość dostalem powitalną od Aquaxa: 

 

"Witaj na Multi-Head.pl - Tu zaczyna się prawdziwa gra!. Zapraszamy do czynnego udzielania się w życiu sieci na forum. Dziękujemy, że wybrałeś naszą sieć, chętnie udzielimy Ci wskazówek oraz odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące multi-head.pl"   

 

Udzielałem się na sb i jak to sie ma do rzeczywistości?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dostałeś bana na sb za spam i ustawianie się ze mną na solo.

 

"zatykasz mi usta banem" Nic ci nie zatykam, przecież to już 3 skarga dzisiaj na mnie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Dostałeś bana na sb za spam i ustawianie się ze mną na solo.

 

"zatykasz mi usta banem" Nic ci nie zatykam, przecież to już 3 skarga dzisiaj na mnie?

 

 

Wymiana różnych treści to nie spam tam była normalna rozmowa nic z automatu. Po drugie to nie ja zaproponowałem solo tylko ktoś tam inny dla żartów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To nie ty zaproponowałeś, ale odpowiadając na tę prowokację, dałeś naszemu moderatorowi pretekst do zbanowania. Mimo wszystko odnoszę wrażenie, że ban na 24h to zbyt surowa kara. Swoje już odczekałeś, dlatego ban zostaje zdjęty. W przyszłości zważaj na słowa, gdyż każdy może je zinterpretować w innym sposób.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...