Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Jako iż..

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

..Jest to moja zarówno propozycja jak i uwaga, pisze to tutaj.

 

 

 

 

 

Generalnie chodzi o ktoregos z adminów na codzie, grajac sobie po dluzszej przerwie na COD, okolo godziny 22:30 zostałem brutalnie zbanowany. Zrozumialbym jesli rozgarniety i swietny admin który to zrobil, do powodu "wstaw ss na multihead" jeszcze je zrobil..

 

Moja propozycje kieruje do Szanownego Admina, który mnie zbanowal aby na przyszlosc przed zbanowaniem postanowił jednak zrobic screeny.

 

A uwaga jest taka, ze jako szanowany gracz steam nie zycze sobie byc banowanym bez screenów, jest to pewnego rodzaju komplement, owszem.. Ale gorzej jest gdy jest sie zbanowanym na calej sieci serwerów, na których gram dosyc czesto. Tak wiec dziekuje za uwage, nie prosze o odbanowanie bo zapewne i tak nikomu nie bedzie chcialo sie sprawdzac hltv z moja piękną grą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Screeny masz robione z automatu. Przeszukaj folder programem IrfanView. Na wrzucenie ich masz 24h od momentu zbanowania. Zawsze możesz skorzystać z drugiej (i zarazem ostatniej) szansy, jaką jest zrobienie 100 reklam własnoręcznie. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...