Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Powrót :)?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Imię:Lidia

Wiek:14,5

Kontakt [steam/Gadu-Gadu]:Steam / andrekuzwa

Staż na forum:Jestem tu od Marca 2013 roku ;dd

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:Byłam juz redaktorką.

Twoje osiągnięcia na forum Multi-Head.pl:Admin Jb, Redaktor

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 8/9 :)

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej:1/2 godziny tyle chyba wystarczy :D

List motywacyjny:Cześć, z tej strony Lidka. Bardzo lubię robić wywiady. Ten wywiad jest krótki, ponieważ Chomik, nie chciał się rozpisać. No cóż. Tyle ode mnie :D

Przykładowy wywiad[najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie]:

 

 

 

Ja - Pomarańczowy

 

Chomik - Niebieski

 

 

 

Cześć, z tej strony Lidka i chciałabym przeprowadzić z tobą skromny wywiad, masz chwilkę czasu?

 

 

 

 

Hej, pewnie.

 

 

Dobrze, a więc, przedstaw się, powiedz ile masz lat i gdzie mieszkasz.

 

 

Nazywam się Bartek, rocznikowo lat mam 17, mieszkam w Rzeszowie.

 

 

Dobrze Bartku, opowiesz nam coś o Rzeszowie? Co warto tam zwiedzić?

 

 

Podziemia Rzeszowskie oraz rynek. Rzeszów jest dziwnym miastem, jest u nas tak zwana "wielka cip*" "Most gejowski" dziwne rzeczy ale śmieszne.

 

 

O to ciekawe, haha. A zwłaszcza "Most gejowski". Dobrze przejdzmy może teraz do twojego dzieciństwa. Właściwie to może opowiesz nam coś o dzieciństwie twoim?

 

 

Na moje dzieciństwo nie mogę narzekać, byłem raczej ruchliwym chłopakiem, wychodziłem rano na podwórko a wracałem wieczorem, i tak to jakoś minęło.

 

 

No, no. A, jeśli mogę zapytać to masz drugą połówkę?

 

 

Niestety nie. Jakoś nie mogę znaleźć tej jedynej.

 

 

Ojć, przykro. Napewno znajdziesz. Życzę Ci powodzenia! Nie zanudzając, masz jakieś hobby?

 

 

Pewnie, moim hobby jest sport, a dokładniej mieszane sztuki walki.

 

 

O, masz jakieś sukcesy w walce? Czy tak poprostu walczysz sobie?

 

 

Nie, chcę się dobrze przygotować i za rok, może dwa pojechać na jakąś większą galę w Polsce.

 

 

O to życzę samych sukcesów. Kim chciałabyś zostać w przyszłości?

 

 

Trenerem MMA, lecz jest to mało możliwe. Ogółnie chciałbym iść w ślady mojego taty.

 

 

Jeśli uwierzysz, to być może się to spełni. Powodzenia! A teraz, co lubisz robić w wolnym czasie?

 

 

W wolnym czasie lubię chodzić na siłownie/trening, spotykać się z przyjaciółmi oraz grać na komputerze.

 

 

Ha! Żadna nowość, granie na komputerze! Nie no ja też lubię czasem pokarać botów na dd2, to chyba jak każdy, hehe. ^^ Masz może rodzeństwo?

 

 

Mam, starszą siostrę.

 

 

Opowiesz coś o niej?

 

 

Kocha grać w siatkówkę, pomocna, oraz robi bardzo dobre obiadki :D

 

 

Mam nadzieje, że zaprosisz mnie na "dobry" obiadek. :D A jak ma na imię? Ile ma lat? Można wiedzieć?

 

 

Gabriela, ma lat 22.

 

 

Po tym co napisałeś u góry, to chyba cud mieć taką kochaną siostre?

 

 

Fakt ,z tym się zgodzę. Owszem czasem się z nią kłócę, ale po paru minutach nam przychodzi.

 

 

Hehe, to dobrze. Teraz może przejdzmy do Cs'a. Od kiedy zacząłeś grać w Cs'a?

 

 

Moja pierwsza przygoda z cs'em, była jak miałem około 8/9 lat. Miałem później przerwę z 4/5 lat. Później wróciłem bodajże, w październiku ubiegłego roku i tak już sobie pykam do dnia dzisiejszego.

 

Wow, młodziutki. Jeju przerwe miałeś 4/5 lat? A ja jedynie miesiąc, hahaha. Jak to się stało, że jesteś na Multi-Head.pl, a nie na innej sieci?

 

 

Kiedy pobrałem pierwszego lepszego cs'a to w zakładce ulubionych był właśnie serwer Jail-Break, i tak zacząłem grać, później założyłem konto na forum, i tak już pozostałem na sieci MH.

 

 

O, to świetnie. Troszkę głupie pytanie, masz swojego ulubieńca na Multi-Head.pl?

 

 

Nie mam ulubionej osoby z MH, wszystkich lubię tak samo, tylko niektórych mniej.

 

 

A, no dobrze. Wymień trzy najlepsze bronie w Cs'ie.

 

 

M4, usp oraz famas

 

 

Trzy ulubione mapki w Cs'ie.

 

 

DD2, inferno i nuke.

 

 

Wolisz bardziej mixy, czy tylko, o tak pograć sobie w Cs'a?

 

 

W Counter Strike 1.6 czasem lubię pograć mixy, ale bardziej posiedzieć na JB.

 

 

Dobrze, to chyba tyle pytań. Na koniec kogo chciałbyś pozdrowić?

 

 

Chciałbym, pozdrowić wszystkich graczy Multi-Head.pl. ;)

 

 

O, czyli mnie też, haha. Bardzo dziękuje Ci za wywiad. Pozdrawiam, cześć.

 

 

Pozdrawiam, hej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wywiad łady. widać ze się postarałaś. Myślę ze szansę na próbę można Ci dać.. Trzeba nowe talenty łowić :) powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zmień to kolorki, bo oczojebne.

 

Wiek się nie liczy.

 

Małe tak

 

+Dobra aktywność na forun

 

+/-Wywiad ujdzie w tłoku.

 

-Oczojebne kolorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem może to tylko ja zauważyłem, ale w paru pytaniach powtarzałaś się np "Dobrze przejdmy teraz do twojego dzieciństwa. Właściwie opowiedz nam coś o dzieciństwie twoim" co według mnie pogarszało jakość wywiadu. Do tego "Twoj" "Twoim" pisze się zwykle z dużej litery. Neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mnie nie przekonało, jakoś tak sie to dziwnie czyta. Nie jak wywaid tylko rozmowę na gg.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Również jestem na tak, wywiad ładny,krótki i można się z niego sporo dowiedzieć.

 

Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przydały by się dłuższe i konkretne pytania jak i odpowiedzi oraz na przyszłość nie pisze się "Nazywam się Bartek" bo Bartek to raczej nie Twoje nazwisko, "Na imię mam Bartek". Może z czasem Twoje wywiady poprawiły by się na lepsze. Masz moje tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak. Wywiadzik ładnie napisany. Ortografia w porządku. Myślę że podołasz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ponownie jak najbardziej tak ;]. Powody opisałem wcześniej więc nie chce mi się sięgać po nie znów. 

 

 

 

@Edit 

 

 

 

Ekhem Ekhem. Cytuje "Poproszę jeszcze o wypowiedzi użytkowników na temat tego podania." 

 

Czy ja nie jestem zwykłym użytkownikiem ? No bo nie wiem , może już H@ dostałem co ? vEq. Proszę cię nie poniżaj się dawaj nawet pkt ale jestem użytkownikiem i mam prawo do potwierdzenia swojej poprzedniej wypowiedzi. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...