Skocz do zawartości
POLAND.

[ZAMKNIĘTY]Może ja? :)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Kuba.

2. Kontakt: Steam, forum, gg :)

3. Lokalizacja: Warszawa. 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: Całkiem dużo. :)

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Około 5h minimum. 

6. Posty (min. 50 sensownych): Jest. 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomagać innym moderatorom i pilnować kultury, porządku. 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: To już zależy od decyzji administracji. 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jest. 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jest. 

11. Coś o sobie: Mam na imię Kuba, mam 20 lat i pochodzę z warszawy. W wolnym czasie lubię sobie pograć w cs`a, pojeździć bez celu po mieście, pograć w piłkę  jeszcze kilka innych rzeczy. :) Jestem miłym, kulturalnym i spokojnym człowiekiem. 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Nie miałem jeszcze okazji, ale myślę, że nie będę miał większych problemów z ogarnięciem. 

13. Obowiązkowe mikro: Oczywiście, że jest. 

 

Pozdrawiam Poland. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Człowiek z charyzmą i werwą! Jest z nami już grubo ponad pół roku, dlatego wypowiadając się w tym podaniu czuje nedosyt.

 

Nie spinał, bez konfliktów, jest przyjacielski, oraz pomocny, a te cechy są adekwatne do rangi moderator.

 

stricte, odpowiedni człowiek na odpowiednia posadę. Powodzenia Kuba.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdecydowanie taaak. Najpoważniejszy kandydat na to stanowisko, w powierzonych funkcji wywiązujesz się bez problemu, z pewnością z moderatorem forum również sobie byś poradził.

 

 

 

PS. Kuba to prawie jak kupa :o

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


POLAND to wesoły i porządny chłopak.

 

Sam fakt, że to może być jego pierwszy raz jako moderator nic nie zmienia, ponieważ każdy od czegoś zaczynał [chociaż sama moderacja nie jest w żaden sposób trudna].

 

Nie ma szans by sobie nie poradził, jestem na Tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jesteś jedyną słuszną osobą na to stanowisko. Najlepszy kandydat wśród składających podania, których znam. Odpowiedzialny, pomocny, zaangażowany i mający głowę na karku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No tak pan Poland. Osoba która mocno pracuje i jest "kamyczkiem" budującym Naszą sieć. Aktywny, pracowity, koleżeński. Cechy osoby która powinna znaleźć się w grupie moderatorów. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No więc Jestem na tak :) , ale 2 Adminy, UnBan Team , Moderator TS3 i jeszcze Moderator czy na pewno sobie poradzisz.? Trochę tego jest ale Myślę że sobie poradzisz ;) Na TAK :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jesteś bardzo ogarniętą osobą, ale masz bardzo dużo funkcji czy wystarczy Ci czasu na ogarnięcie Moderatora? Jestem na Tak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś osobą bez konfliktową, nie ma na Ciebie skarg. Odpowiednia osoba na to stanowisko.

 

Zgłoś się H@, Opiekuna Sieci, w celu dopełnienia formalności.

 

Gratulujemy :)!

 

 

 

//Przyjęty. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...