Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Wreszcie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

 

1. Imię: Angela

 

2. Kontakt: Steam, Forum

 

3. Lokalizacja: Piotrków Tryb.

 

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: 4-5h

 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Cały czas praktycznie jestem :)

 

6. Posty (min. 50 sensownych): 286.

 

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Chciałabym pilnować porządku, dbać o kulturę i miłą atmosferę.

 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Całe forum.

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Oczywiście. Znam tu wiele osób ze wszystkimi praktycznie mam dobry kontakt i umiem się z nimi dogadać. Nawet jeśli są jakieś spory staram się je szybko rozwiązywać.

 

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Tak. Rzadko kiedy mnie coś denerwuje. Staram się zajmować tym co do mnie należy i sumiennie wypełniać swoje obowiązki.

 

11. Coś o sobie: Hmm już chyba wszyscy wiedzą czym się zajmuję, ile mam lat i jaka jestem :)

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Myślę, że sobie poradzę po części wiem co i jak, a jeśli będę mieć jakiś problem zgłoszę się do kogoś. Zresztą to ostatnia ważna funkcja którą chciałabym tu osiągnąć. Poprzez tą sieć wiele się nauczyłam i nabrałam doświadczenia w wielu dziedzinach za co dziękuję.

 

13. Obowiązkowe mikro: Posiadam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie widzę lepszego kandydata na to stanowisko. Zielona, to bardzo ogarnięta i aktywna osoba, więc musi zostać moderatorem :) Powodzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak. Bardzo sympatyczna osóbka. Pomocna i wywiazuje sie ze swoich obowiązków.

 

 

 

Powodzenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie napawam do ciebie sympatią, nie lubimy się i nie wiem czy to się zmieni, ale szanse mogą tobie dać, ponieważ każdy z nas na nią zasługuje i każdy powinnien posmakować jak to jest być kims z "rangą" kiedy to każdy cię szanuje i lubuje za to, że masz kolor, a gdy ją stracisz jestes zwyczajnym bezwartościowym pionkiem, ale to jest szczegól, wiec powiem tak. Powodzenia i jeżeli już cie przyjmą to pokaż, iż babka z ciebie fajna i mimo tych wszystkich akcji jest z ciebie pożytek, a to wszystko napisałem po to, aby wiedziałaś, ze jest to szczere i z serca. A dla czytających ten post mam parę słów. Kolor nie zmienia człowieka, jego wartości oraz to kim jest i co prezentuje, pamiętajcie, a na zakonczenie piąteczka Andziu Uda się! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przestań old już dawno zapomniałam o tych spinach. Mam wybuchowy charakter i czasem mnie ponosi za co przepraszam. Mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia kiedyś ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zdecydowanie WIELKIE tak! Praktycznie cały czas na forum, pomocna, ogarnięta. Krótko mówiąc- właściwa osoba na to stanowisko :) Powodzonka :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na TAK

 

Ogarnięta, pomocna

 

Duża aktywność na forum

 

Przyda się taka osoba . . .

 

Powodzenia... ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Old.. podobają mi się Twoje słowa. Sprzeczki przez odmienne zdanie to nie obiektywna opinia tylko "Nie, bo cię nie lubię".

 

Co do Zielonej no to jak najbardziej ma głowę na karku, masz szacunek u wielu osób [wraz z dobrymi kontaktami].

 

Jeżeli jesteś pewna, że potrafisz rozważnie działać no to czemu nie :)

 

Masz moje tak, reszta powodów była podawana wcześniej, wcześniej i nie ma sensu ich powtarzać dlatego dałem tylko te, których jeszcze wyżej nie widziałem. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie jedna z najlepszych osób na to stanowisko. Jest miła, ogarnięta, na innych stanowiskach dawała sobie radę bez problemu. Jak najbardziej na TAK ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


TAK TAK TAK <3 ZIELONAA. THE BEST !!! :D

 

 

 

Miła, aktywna, pomocna, da się pogadać, super dziewczyna, super kandydatka na moderatorka. Powodzenia

 

 

 

 

 

@ Tylko miej oczy szeroko otwarte bo wiesz kto mieszka w Piotrkowie Tryb. xD Pamiętaj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W twoim przypadku dać Ci nie, to byłby błąd życia, przynajmniej mojego :D

 

Masz duże tak, za to jaka jesteś do ludzi, oraz za to że zawsze chętnie służysz innym pomocom, + dobrze ogarniasz jak na laske w te pistolety :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...