Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Podanie Goscia na grafika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Neutral 

 

Powody :

 

+ Fajne prace

 

- 2 Posty i prawie zerowa aktywnosc na forum

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK, lecz pokaż jakąś pracę z napisem, ponieważ użytkownicy zazwyczaj takie chcą. Jeżeli CHCESZ to zrób mi avatar z napisem ReloP o tematyce Real Madrid.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Prace są bardzo dobre, ale wg stanowczo za szybko starasz się o stanowisko grafika. Także jestem na neutral tak jak wyżej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Grafik, osoba, która praktycznie nie ma nic od nas, a daje tak wiele od siebie. Komentarze, że za wczesnie, itd to nie na miejscu.

 

Osobiscie uwazam, że twoje prace są miłe dla oka, nie jestem znawcą w tej branży, ale mi sie to podoba i masz moje tak :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Grafik, osoba, która praktycznie nie ma nic od nas, a daje tak wiele od siebie. 

 

 

 

 

Chyba moje nowe motto :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na TAK.

 

 

 

+ Fajne prace

 

 

 

mały (-) za aktywność ale to na pewno nadrobisz :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Spoko prace dobra ręka...

 

Jestem na TAK 

 

Ogarnij forum,aktywność popraw i będzie git

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Daje tak wiele od siebie" to pojęcie względne o czym przekonywaliśmy się niejednokrotnie. Kilka dni temu kolejny grafik utracił rangę, gdyż po zaakceptowaniu jego podania momentalnie zniknął. Zapał najwidoczniej minął. Posiedź trochę w kanciapie grafików i złóż podanie ponownie, abyśmy mieli przekonanie, że do podobnej sytuacji nie dojdzie, bo takie przyznawanie i odbieranie rang po kilku tygodniach wygląda trochę śmiesznie. Grafik ma że tak powiem "władzę" w dziale graficznym i nie chcielibyśmy, aby doszło do jakiejś niemiłej akcji typu czystka całego działu. Do takich incydentów już też dochodziło. Przekonasz nas do siebie i w niedługim czasie nie będzie wątpliwości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego grafika. Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...