Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]ADM pobanował cały serwer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Na początku poproszę o przeniesienie tamatu w odpoowiedni dział, ponieważ piszę z bramki proxy(ona zmienia ip) i strona nie wyświetla się prawidłowo.

Teraz przejdę do rzeczy!

Nie zależy mi już tutaj na niczym, bo pomysł na serwer TP nie wypalił i nic mnie tu juz nie trzyma. To chyba oczywiste.

Mój nick: ADM. Nie pozwolę, aby ktoś mnie oskarżał o pobanowanie całego serwera.

Wchodząc, jak codziennie, na forum wyskoczył mi błąd. Taa. Zrobiłem takie oczy :OOOOOOOO Myślę, o co chodzi :OOOO

Patrzę obok, a tam 10pkt ostrzeżeń za niby jakiś profil. Warny od Adoinai29.

Następnie napisałem do aquaxa, żeby wyjaśnić sytuację. On mi mówi, że wczoraj (chyba) pobanowałem cały serwer :OOOO

Nie wiem jak to niby możliwe, bo ja nic takiego bym nigdy nie zrobił.

Nikt nie ma dostępu do mojego ukochanego steam'a, więc jak to możliwe ;<<<<<<<<<<<

Potem piszę do Adonani29, żeby się spytać, o której niby zbanowałem tych graczy. Ten wielce obrażony, nawet nie chciał powiedzieć. W rezultacie wy*e*ał mnie ze znajomych...

Proszę o podanie godziny zbanowanie owych graczy. Jeśli to było wczoraj, to ja grałem do 20.00, bo potem był meczyk <333

Nie wiem jak to możliwe, żeby ktoś wbił na kogoś steam'a i tak zrobił, elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tą łacinę mogłeś sobie darować słyszałem o tej akcji i bardzo mnie ona interesuje skoro nikt nie ma dostępu do twojego steam to kto ? Duch wszystkich wybanował ? Może podałeś kiedyś komuś konto i nie pamiętasz. Wątpię żeby ten temat ci w czymś pomógł bo dla Ciebie  i administracji sprawa się rypła 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wczoraj już na sb wspomniałem, że mógł to być ktoś inny jest hack ruski, który zmienia steamid na dowolny. Gość wbił na serwer obadał kto miał admina i zrobił co mu się żywnie podobało nie wchodząc wcale, ale to wcale na jego steama. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak na marginesie

 

 

 

 

Wątpię żeby ten temat ci w czymś pomógł bo dla Ciebie 

 

 

 

 

"ci" też się powinno zaczynać z dużej litery, o ile masz szacunek do 2 osoby.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dlatego admini powinni być na nick i hasło ale już mniejsza z tym. Jeżeli nie byłeś na steam wtedy czy ktoś moze to potwierdzić ? Znajomi czy cuś bo jeżeli tak to będziesz miał dowody i raczej powinni oddać Ci admina jak i usunąć ostrzeżenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tego czy na steamie był nie stwierdzę, mogę jednak z całą pewnością powiedzieć że to nie on.

 

 

 

Owa rzecz odbyła się na serwerze dd2 + dm.

 

 

 

Tutaj ogien miał racje, był to ktoś kto zmienił swój SID i banował pod SID'em admina z dd2 + dm mianowicie rozq, to on rozdawał bany.

 

 

 

Rozq po incydencie nie mógł używać admina, także sprawa rozwiązana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taki sam problem był z forum, kiedy ktoś włamał mi się na konto i zbanował wszystkich zarejestrowanych użytkowników, tak samo mógł ktoś się włamać na Twoje konto tak jak to ogień napisał.

 

/Przenoszę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, czy inaczej wszyscy otrzymali bana od Ciebie. Kiedyś taka sytuacja już miała miejsce. Z tego co pamiętam, ktoś włamał się na konto użytkownika "Chudy" bodajże i zbanował użytkowników na Forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

mi też sie nie chce wierzyc ze adm pobanował cały server grałem z juz wiele razy i wydawał sie na ogarnietą i dojrzała osobę 

 

 

 

EDIT! sory za posta nie wiedzialem ze jest w skargach bo pzred chwila byl w zmianach persolalnych w sieci a tam moglem sie wypowiadac

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Procentowy, Chudy wyżej to powiedział. Nie pierwszy raz mamy włamy na serverach i nie pierwszy raz tacy prostacy banują wszystkich dostępnych. Myślę, że tu nie ma co udowadniać bo jeżeli zwrócił się z zdziwieniem na forum to po co miałby wszystkich banować? 

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

//EDIT: Również gdy pisałem posta był on w "Zmiany personalne w sieci" więc proszę o nie warnowanie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ADM, w celu uniknięcia spamu zapraszam na PW, wszystko zostanie wyjaśnione.

 

 

 

@edit:

 

 

 

Porównałem adresy IP. Osoba, która rozdawała bany była z zupełnie innej części Polski,oddalonej o kilkaset kilometrów. Wszystkie kary zostają anulowane. Niech to będzie przestroga dla wszystkich posiadaczy konta steam. Zachowujcie ostrożność, gdyż w łatwy sposób możecie się go pozbyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...