Skocz do zawartości
#RELOP

[PRZYJĘTY]Podanie Don'ta

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Dont Waste The Time

 

Wiek:15

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Adminowałem wiele razy, w tym 2 razy na MH.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):7

 

Staż w CS-sie:Ponad 3 lata

 

Steam / NonSteam:Steam

 

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/Dont%20Waste%20The%20Time/80.72.40.110:27008/

 

Dlaczego TY .!:Jestem dojrzałą, aktywną oraz konsekwentną osobą. Zależy mi na tej posadzie, ponieważ gra wiele osób, które nie przestrzegają regulaminu. Zgłaszam często osoby łamiące regulamin na u@, jak i zarazem na TeamSpeak'u. Jeżeli ktoś nie jest do mnie przekonany, zapraszam na TS'a, chętnie z Tobą porozmawiam.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Około  3 godzin w dni powszednie, w weekend około 5 godzin.

 

Kontakt:Steam, Forum, TS3

 

 

 

Myślę, że moje podanie Was przekonało. Zapraszam do wypowiadania się na mój temat. Z góry dziękuję za poświęcony czas.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak . Ogarnięty , przyjazny dla środowiska :D , nie gryzie po kostkach :D.Kultura jest , da się z nim pogadać poza tym miał admina na jednym z serwerów więc myśle że się sprawdzi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Dlaczego TY .!:Jestem dojrzałą, aktywną oraz konsekwentną osobą. Zależy mi na tej posadzie, ponieważ gra wiele osób, które nie przestrzegają regulaminu. Zgłaszam często osoby łamiące regulamin na u@, jak i zarazem na TeamSpeak'u. Jeżeli ktoś nie jest do mnie przekonany, zapraszam na TS'a, chętnie z Tobą porozmawiam.

 

 

 

 

Co do tej wypowiedzi kolegi składającego podanie jestem w zupełności na tak, ponieważ to co chciałem napisać sam już ujął w wątku :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na Tak.

 

Dużo go widuje na serwerze. Ogarnia i dobrze jedzie na ninji :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do 16 troszeczkę brakuje. Znam Cię nie od dzisiaj, wiem na co się stać, bardzo pomocna i ogarnięta osóbka. Na serverze aktywny, na forum również. Od mojej osoby duże tak! :>

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Rocznikowo masz już 16. na chwilę obecną 15 lecz niebawem skończysz wymagany wiek. Znam Cie dość sporo. dużo czasu siedzisz na ts jak i serwerze, aktywność na forum też jest.. Wszyscy którzy mieli chęć wypowiedzieli się o tobie dobrze. ja również nie mam zastrzeżeń co do twojej gry. tak więc zapraszam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...