Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem z Mordercą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

To zaczniemy inaczej, nie składam skargi, więc nie muszę się stosować do wzoru, bo wzór jest dla "skargi" a nie dla "problemu" :)

 

A więc od nowa i to samo:

 

Gdyż jak się go zabije przy jego statystykach np. 17/0 czy jakieś dające dostęp pod nuke. To nagle daje bana graczowi który go zabije tak jak mi teraz nie wiadomo skąd, przy statystykach moich chyba 0/5 zabijam go przypadkiem i od razu ban. Wcześniej go zabiłem i dostałem bana że niby ping za wysoki mam :/ Zgłaszałem wczoraj gdy graliśmy mapke eldorado że Morderca wali rakiety przed 7sec. oczywiście było 3 innych adminów ale żaden nie zwrócił mu uwagi, a on nadal sobie tak robił :/ I wydaje mi się że nie jestem jedynym graczem który tak uważa że Morderca nie powinien mieć admina bo przesadza. 

 

 

 

Nie zamykajcie od razu tematu, niech się gracze wypowiedzą na ten temat, niestety ale dowodów dać nie mogę gdyż jak naciskam PrintScreena to mi pulpit wyskakuje w paincie a nie screen z CS :/ ale myślę że inni gracze pomogą i się wypowiedzą  :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wiem .. Naduzywa admina ... Widzialem , że tak jest . dostalem pierwszy raz bana za kampe i odrazu 30 min . To jest przesada !!!!!!! Prosze o upomnienie !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Może też bany są dłuższe przez bansa , bo mogą być takie problemy , Morderca już został powiadomiony o tym incydencie , i już się stawia C: . 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przy okazji Morderca daje bany za to że ktoś go rzekomo blokuje :) A o ile wiem nie ma za takie coś bana :)

 

Po 2. Kiedyś było udowodnione, że używa Skryptów 

 

Po 3. Walił rakiety z respa na respa od razu po respawnie, teraz robi to po 3 sekundach no ale nic.

 

Po 4. Jak to możliwe że wizytówką Servera jest Administrator który nie potrafi pisać po Polsku ?? ;> Chodzi mi tu o jego błędy ortograficzne które trafiają do wszystkich graczy na serverze :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Guardian nie przypominam sobie o tych skryptach :). Może masz jakis dowód ? .

 

 

 

 

 

Są też osoby które maja dysortografie ;) Halo ? . C;

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hmmm, dowodów nie mam niestety, ale może sobie przypominasz sytuacje kiedy było udowodnione że używa skryptów ale sprawa ucichła, bo uznali że morderca nie miał pojęcia że ich używa ?? ;> 

 

 

 

To jeżeli ma dysortografie to niech używa słownika przy pisaniu do wszystkich graczy, ale kto tu mówi o dysortografii jak on na każdym prostym słowie robi błąd, to chyba jest dysortografia połączona z "głupotą" :/

 

 

 

A co do skryptów to o ile pamiętam to taki gracz slp co wszystkich wyzywał od cheaterów on miał skrypty które przekazał potem mordercy :) co okazało się później że ten slp też ich używał :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

I zobaczcie kolejne postępowanie Admina :) 

 

Szczegóły ostrzeżenia:

 

Ostrzeżenie dodane przez moderator za Kultura w profile.

 

Dano 1 punktów.

 

 

 

Note:

 

Oskarżenia bez pod stawne w stronę Moja jak i Adminów Cod

 

Post jest o Mordercy, to jak może on sądzić i dawać pkt ?? ;> Trochę to nielogiczne jest

 

Ale niech się wypowie i przyzna że używał skryptów, zobaczymy jaki jest porządnym adminem :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Guardian po pierwsze oskarżasz.. nie masz dowodu.. jak i mnie tak i Adminów.. oczerniasz.. fatalnie się to dla Ciebie w końcu skończy.

 

Co do mojej osoby i tego co robię.. .. Jak na razie to tylko pomagam serwerowi a nie mu szkodzę... Osoby takie jak Ty.. szkodzą.. płacząc..obrażają innych. do tego nie masz zielonego pojęcia o 90% rzeczach ale się wypowiadasz.. Radził bym Ci przemyśleć swoje ruchy bo za wszystko co robisz/piszesz wyciągane są Konsekwencje.

 

 

 

 

BoSs h0w?!  ile razy byłeś upominany o kamp na respie ?. z tego co widzę to mnusto razy. uważam ze Admini  i tak są dla Ciebie wyrozumiali że co runde co mapę kampisz i dostałeś tylko 1 bana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Morderca, wejdźie w konsole z wczorajszego dnia, i sprawdzcie czy nie pisałem na u@ że puszczasz rakiety przed 7sec ?? ;> i wtedy zobaczysz :) bo jestem pewny i zakładam się o bana pernamentego na serva że pisałem, i nikt w tym czasie nic nie zrobił :) baaa, nawet pisałem na FB do Aquaxa, że jest taka sytuacja ale on nie mógł wejść na kompa i to sprawdzić, więc jeszcze jest archiwum wiadomości z FB, i aquax moze to wstawić jako dowód :)

 

 

 

Gościu, wgl post jest o Tobie w SS, to jakim prawem dajesz pkt ostrzeżeń ?? ;> 

 

 

 

Przyznasz się do tych skryptów czy nie ?? ;>

 

 

 

A co do regulaminu to sam go łamiesz, puszczając rakiety przed 7sec po respie :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak bd miał jakiś dowód za łamię regulamin lub jestem nie fer wobec Ciebie. to napisz temat i wstaw powody.. .. Bo jak na razie nie masz dowodów tylko twoje gorzkie żale do mnie ze dostałeś ,,ss" a Admin ma prawo zrobić ss jak wydaje mu się ktoś podejrzany.

 

Do tego kolejny twój post który nic nie wnosi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"....bo wzór jest dla "skargi" a nie dla "problemu"

 

 

 

chcesz w ten sposób to ok :)

 

 

 

twoim problemem jest zła praca mordercy - rozwiązanie problemu to dostarczenie dowodów wystarczających do jego zwolnienia 

 

 

 

problem rozwiązany zamykam 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...