Skocz do zawartości
Papi

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina PAULINKA ;*

Rekomendowane odpowiedzi

 

Data i godzina: Coś przed 4:00

 

Nick admina/gracza, który zawinił: PAULINKA ;*

 

Dowody: http://speedyshare.com/4Ddff/1.rar | http://speedyshare.com/eUFTa/2.rar

Świadkowie:

 

Uzasadnienie: Jak w tytule chodzi o admina PAULINKA ;* który nie ogarnia tej funkcji i dodatkowo pozbywa się graczy z serwera jak mu się podoba. Po krótkiej rozmowie stwierdził, że pozbędzie się "Idioty".  Nie było żadnej skargi, że latam odpalony i zostały mi zrobione screeny tylko dlatego, że chciał się mnie pozbyć z serwera (Cala rozmowa + ban w sceeranch w paczce "1"). Natomiast wcześniej został zbanowany gracz w ten sam sposób tylko dlatego, że ktoś mu spamował na U@ o wymienionym przed chwilą graczu (Rozmowa PAULINKA ;* z jakimś graczem na temat osoby zbanowanej wcześniej. Screeny w paczce "2"). Dodatkowo osoba która spamowała później również dostała bana. W/w admin nie stosuje się do regulaminu i wywala z serwera kogo chce. Screeny zrobione przez tego admina nie zapisały mi się lecz jest to żaden problem, nie muszę tu grać (demko potwierdzi, że jestem czysty). Proszę o ukaranie admina. Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Admin Paulinka się nie popisał i powinien zostać ukarany, ale to jest decyzja opiekuna serwera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No to prosimy o wytłumaczenie się Admina :) bo zachowanie żałosne ;) ssy bo ktoś truł ? lub ssy bo ktoś Cię denerwuję? Jeśli stwierdziłeś, że gracz jet czysty powinieneś napisać to graczowi który Ci tak truł, a jeśli ktoś Cię zdenerwował mogłeś dać mu bana na 5min. za prowokowanie ;]

 

papi pomogę Ci znaleźć te ssy bo na pewno je masz :)

 

 

 

paulinka Twoje screeny nic nie wnoszą papi już wkleił to co Ty a to, że ktoś miał go dosyć nie oznacza, że trzeba go od razu banować tylko uspokoić sytuację. 

 

A po drugie mówisz, że banujesz podejrzanego gracza to czemu po zrobieniu mu screenów napisałeś, że dla Ciebie był czysty? Podejrzenia "graczy" są czasem śmieszne wiele razy spotkałam się z przypadkiem, że ktoś wszedł dopiero na serwer miał 2 fragi i pisali, że ma wh też miałam go od razu banować ? ; ))

 

 

 

Decyzję pozostawiam opiekunom, ale jak dla mnie Twoje zachowanie powinno być ukarane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Fatum, normalnie :D

 

Miło mi, że przedstawiasz sprawe, ale nie jasno, bo brakuje tu parę wycinków, które ja sobie pozwolę dorzucić.

 

Tym razem jestem przygotowany :D

 

Na screenie widać, że cały serwer miał Cię dość.

 

SSy robie gracza ktorzy sa podejrzani, wiec zrobilem i tamtemu i Tobie.

 

Dlaczego i komu robie ssy nie musze tlumaczyc, na pewno nie Tobie.

 

Ani poprzedni gracz nie wrzucil, ani Ty nie mozesz znalezc - dziwne.

 

Tadam: 

 

http://speedy.sh/5Yyz8/screenshots.rar

 

Żegnam Cie ozięble :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to teraz coś napiszę do tych Twoich "screenow" z którymi się przygotowałeś.

 

 

 

1. W 1 Screenie nie ma nigdzie mojego nicku. 

 

2. Screeny 2,3,4,5 wrzuciłem również więc Twoje zdanie "bo brakuje tu parę wycinków" jest nie na miejscu i zbędne. 

 

Jeszcze coś?

 

 

 

Zielonaa możesz mi pomóc znaleźć te screeny ale nie wiem czy to coś da bo już od dawna mam taką akcje. Na innej sieci też dostałem bana ze screenami a ich nie było i ban tam jest do tej pory :o

 

 

 

Edit. A tak btw kto miał mnie dość? Ja tu na screenach tylko widzę "lizanie dupy" adminowi. Czy pytanie "jesteś 1 raz adminem" jest aż tak denerwujące, że wszyscy mieli mnie dość? A jeżeli nawet tak było, że mieli mnie dość to czemu zrobiłeś screeny przy statach 1:4 i brakiem skargi, że latam odpalony? Może Ci powiem dlaczego. Otóż popisówa przed ziomkami z serwera + chęć pozbycia się mnie na dłuższy czas bo regulaminowo mogłeś dać bana na krótko. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A ja potwierdzam słowa Papiego, że Admin Paulinka:* banuje dla świętego spokoju.

 

Tak jak Papi pisał, Paulinka zbanował gracza za to, że "Spamowali mu na u@, że odpalony"  bez sprawdzania. Tak, tak..doszły mnie już wczoraj na steam skargi na ten temat, sam byłem świadkiem takich incydentów.

 

 

Widać unoszenie się swoimi prawami i wykorzystywanie ich dla swojej osoby.

 

Admin powinien ponieść konsekwencje - decyzja należy do Opiekuna.

 

 

 

PS : Paulinka, wrzucając te same ssy co poprzednik ośmieszasz się jeszcze bardziej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


oj paulinek paulinek doś dowalił ja tylko skomentuje że jako admin nie mozesz obrazac graczy i robic ssów dla zabawy olewaj takie pierdolamenty ze sie nie nadajesz itd bo znawcow z tej gry nie zliczysz :)

 

co do zachowania pepiego moja propozycja zajmij sie grą a nie pouczaniem adminow a wszystkim to wyjdzie na dobre masz jakies ale do admina zgłośc opiekunowi po to taka ranga/osoba jest na sieci 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

SS mówią jasno i klarownie o całej sytuacji.

 

Moim zdaniem karę powinien wymierzyć opiekun serwera jak najszybciej,

 

ponieważ jeżeli tak będzie to niedługo można się pożegnać z ludźmi grającymi na serwerze.

 

 

 

Od kiedy Admin to pan i władca? Wydaje mi się, że gracz tylko "sugeruje" o osobie odpalonej itd,

 

a zadaniem admina jest to zweryfikować i jeżeli gracz jest czysty, to jest taka magiczna komenda amx_psay nick wiadomość (o ile o niej słyszałeś) by napisać do gracza i mu odpowiedzieć, jeżeli już nie chcesz pisać na y@.

 

A jeżeli gracz notorycznie Ci piszę / przeszkadza na u@ to dajesz bana 5-30 min z powodem adekwatnym do danej sytuacji i po sprawie.

 

 

 

PS. Dodam jeszcze, że konsekwencją nie powinno być upomnienie.

 

Keymil już napisał, że otrzymywał skargi wcześniej, więc wnioskuję, że nie pierwszy raz tak zrobiłeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiedziałem że w końcu jakaś skarga będzie na któregoś z adminów dd2 to była tylko kwestia czasu niech ta skarga będzie przestrogą dla innych adminów żeby trochę brali sprawę poważniej 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tu sie podpisuje pod wypowiedzia Cappy.... i Jeszcze raz powiem to ze Sie ma Admina nie oznacza zeby byc lepszym niz gracze bez takiej mozliwosci! jest tak samo osoba Jak i ty! i Trzeba z kazdym w zgodzie zyc wytlumaczyc  a pozniej dopiero karac... tylko ze nie ssy :D bo to nie jest sposob na chwile spokoju...pozbyles sie gracza na chwile a moze jest czysty i nie chce wstawiac ss-ow bo moze mu sie atmosfera nie podoba..dlatego trzeba starac sie jak najwiecej dla naszych graczy i w zgodzie rozwiazywac razem problemu...Dlatego Ja bede za osobami ktore zaufaly naszej sieci i chca tu grac dla Nas jest to kolejny krok by stworzyc Najlepsza siec bez graczy, uzytkownikow nie da sie zbudowac dobrej atmosfery i milej gry.  Jestem za ukaraniem admina bez tego czy mial racje czy nie mial najwazniejsza jest wspolpraca i dobra atmosfera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...