Skocz do zawartości
Gość

Ponowny Multi-Head'owy romans z CS:GO?!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[align=center]iu8hc3odw2y8.png[/align]

[align=center] [/align]

W

itam, chce się dziś z Wami podzielić kolejną "dobrą" wiadomością na temat sieci Multi-Head.pl. Pewnie rodzi się w Waszej głowie pytanie o co chodzi z tym tytułem, już Wam tłumaczę. Jak pewnie zauważyliście w spisie listy serwerów, widnieje serwer CS:GO FFA. Funkcjonuje on już od dłuższego czasu, jednak brakowało mu "rozkręcenia" dlatego też wyszła inicjatywa ze strony obecnego już admina GO, POLAND'a, aby zająć się nim w odpowiedni sposób. Widać tutaj starania POLAND'a, które przynoszą rezultaty, zaproszenia do gry i ciągła reklama.

[align=center] [/align]

[align=center]cs_logo.png[/align]

Obecnie od tygodnia można przekonać się o większej aktywność graczy, są osoby które z miła chęcią wracają do Nas i dobrze mówią o sieci. Free for All to naprawdę dobry mod który pozwala na dobrą zabawę w miłym towarzystwie. Na serwerze można spotkać wielu adminów i graczy CS 1.6, którzy powoli przekonują się do nowej wersji gry. Na razie serwer raczkuje ale częste zaproszenia, reklamy kierowane przez graczy z FFA są naprawdę bardzo pomocne. Cóż pozostaje mi więcej powiedzieć, zapraszam gorąco na serwer! Serwer posiada 20 slotów, więc spokojnie się pomieścimy! Pozdrawiam i polecam serwer! Do zobaczenia w grze!

[align=center] [/align]

[align=center]<>

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center]421c5b526f4d0cc4med.jpg4b5ca0de45512622med.jpg[/align]

[align=center] [/align]

[align=center](Wczorajsze i dzisiejsze SS z aktywności na Globalu, klikając zobaczysz full size)[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

[align=right]~OST~

[/align]

[align=center] [/align]

[align=center] [/align]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już mówiłem ci, że wszystko co piszesz czytam z miłą chęcią? No pewnie, że mówiłem! Powiem to ile razy trzeba będzie. :D

Bardzo ładny artykuł. :)

Oczywiście korzystając z okazji chciałem wszystkich bardzo serdecznie zaprosić na serwer! (I tak będę spamował zaproszeniami więc lepiej wpadajcie sami). :D

Planuję jeszcze w najbliższym czasie odświeżyć rs`y więc będzie się działo! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię twoje artykuły. Są bardzo zachęcające :) dobrze że na forum są tacy ludzi którzy potrafią tak dobrze ubierać sytuacje w dobre słowa :)

ps. Fast wbita na serwer! GO GO GO!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ależ jestem oporowy 16,2,16 = 42 pkt ;3

Specjalnie kupiłem cs GO żeby tu pograć ;)

Plusik za pościk kolego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...