Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Myślę, że już mogę spróbować. biOhazard

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: biOhazard

Wiek: 23

Data rejestracji na forum: Rejestracja: 04 kwi 2013

Czas spędzony na forum: Już prawię 3 dni

Doświadczenie w ocenianiu: No myślę, że mam. Gram sporo w CS :)

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Nie, ale admina też kiedyś nie obsługiwałem. :) Na pewno się nauczę.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na forum nie, na zerwie ze 4 razy SS. Gram już 7 lat w tą grę i tylko na początku grałem na cheatach. I nie wierze w to, że nikt nigdy nie spróbował grać na wspomagaczu. Gram czysto i to chyba każdy dobrze wie. :)

Dlaczego Ty?:  Chcę was wspierać i mam nadzieje, że to docenicie. :)

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: zależy, różnie to bywa. Nie umiem ocenić.

Coś od siebie: Czekam na pozytywy.

 

 

 

 

 

 

 

To nie sztuka mieć włączone forum i nabijać godziny nie siedząc na nim. Ja wchodzę na forum jak wchodzę, jak wychodzę to wyłączam, a nie nabijam godziny. To tylko jest moje zdanie. Ci którzy tak robią wiedzą, że to o nich mowa. Nie piszę tego by urazić kogoś, tylko po to, by wyrazić swoją opinie na ten temat. :) Przepraszam jeśli kogoś uraziłem. :) Moje godziny spędzone na forum= się godziny, które w 99% siedziałem, czytałem posty i pisałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

gq09.png

 

 

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...