Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]BAN za obraze i resp ?:D

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Twój nick podczas gry: @@ ByleDoPiatku @@

 

Godzina, data zdarzenia: 01.03.2014 r przed godziną 00.00

 

Mapa: ONLY DD2

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 0 : 65897347

 

Uzasadnienie: Siemanko

Wiem , że już późno i ze pewnie nie dostanę UB i będę musial poczekać aż się on zakończy .

Ale chciałbym dla zasady i równego traktowania panów adminów przedstawić swoja wersje wydarzeń . Więc tak grałem sobie i faktycznie kampiłem na respie tylko że to było 1 raz bo nie było innego wyjścia ;D , nie zostałem upomniany , nie dostałem kicka , slaya , deda tak jak jest to w przypadku innych graczy . Dopiero za notorycvzne kampienie dostaje się bana tak przynajmniej było w przypadku innych graczy . Po czym dostawali bany na 5 minut i wracali ja dostałem na 3 h ...

2 faktem jest to , że może pan admin się pomylił ? Ponieważ kickał innego gracza ( nie pamiętam już nicku ale miał vipa ) , który po tym kicku zaczął obrazać pana Paulinka i mu ubliżać a ja dostałem za obraze chociaż nikogo nie obraziłem ani nie miałem podstawy żeby tego robic ??

Może dałoby się coś zrobić , jeżeli będzie taka możliwość bo to raczej pomyłka ze strony pana Paulinka . :D

Pozdrawiam i miłej gry .

A jeżeli obrażałem chociaż wiem , że tego nie robiłem to proszę o jakiś dowód w postaci ssa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

godzina 0:02 niedziela, 2 marca 2014, można pobrać demko, przeczytać co napisałeś.

 

O tym respie upominam prawie co runde na y@.

 

Toleruje "kolezenska" obraze, typu "Paulina Ty bocie, lezysz i kwiczysz" 

 

Jednak nie pozwalam sobie na cisniecie :D

 

Bo jak ktos zobaczy slabosc, to bedzie jechal caly czas, jak w wiezieniu ;)

 

Btw, ban wszedl, poszedles spac, wczescniej dzisiaj wstales, wiec powinnes byc zadowolony ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No i tu się mylisz ściągnij demo i zobacz kto pisał tak do Ciebie... Bo chyba Ci się coś pomyliło " koleżko " :)

Ja dobrze pamiętam tą akcję i pamiętam typa co Cię wyzywał i to nie byłem nim ja to po primo , po drugie jeżeli nie mam racji przeproszę Cię ( chociaż wiem , że mam) , jeżeli to Ty nie masz racji czekam na przeprosiny z Twojej strony ..... Zapraszam do ściagniecia demka z tego momentu i przyznania się do błędu ...

 

PS. Ban już dawno minął ale nikt mi nie będzie wmawiał , że obrażałem i nie będę dostawał nie słusznych banów jak na to nie zasłużyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zatem paulinka pobierz demko i podaj czasy tej sytuacji albo wrzuć screena twoja rolą jako admina po zbanowaniu gracza jest przygotowanie się do ewentualnego odwołania i dostarczenie dowodów winy gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra, demo nie chce mi sie otworzyc, z reszta z pobraniem tez kiszka, nie wiadomo dlaczego, wiec niech Ci bedzie, ze zrobilem blad i nie dalem bana odpowiedniej osobie, a zeby bylo jeszcze lepiej:

 

PRZEPRASZAM.

 

I juz mamy problem rozwiazany ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Trochę już się znamy i wiem, że bezpodstawne bany nigdy nie były twoją specjalnością, jednak mimo wszystko musisz zawsze zatroszczyć się o dowody, aby w takich sytuacjach jak ta wszystko było jasne i przejrzyste.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...