Skocz do zawartości
bydlak

[ZAMKNIĘTY]Bez przesady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niestety muszę napisać ten temat w sprawie cybera, bądzmy szczerzy, dobrze wiem ze to jest serwer Cod Mod ale ta klasa jest za mocna, są chwilę, rundy ze nie zdąrze wyjść z respa a już mnie jak i innych biją z rakiet, nie chcę tu nic gorszyć aż tak, chcę poprostu by Administracja rozpatrzyła to pozytywnie i coś mu zabrala, dla mnie te 6 skoków jest znacznie zadużo .

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też mnie to bardzo denerwuję z innymi klasmai takimi jak Kapitan Konspirant da zyc ale nie z cybersuitami gdzie kazdy ma po 2 rakiety  a w kazdym teamie jest mim. 5 cyberow i kazda rakieta bije po 165.powinni mu zabrac 2 skoki i 1 rakiete a dac coś w zamian tego 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerowni Multi-head gram od dawna, na COD 200 też już sporo. Zawsze grałem klasami free (po resecie zawsze brałem inną), aktualnie gram cyberem, to moja pierwsza premka.

 

 

 

Osoby, które narzekają na cybera moim zdaniem przesadzają. Na serwerze są darmowe klasy z rakietami. Skoro klasa darmowa ma 1 rakietę to premka też ma mieć jedną? Kto będzie za to płacił? Aktualnie sytuacja wygląda tak, że klasa cyber utrzymuje serwer Cod200 ;) faktycznie cyberów jest sporo, to dowód, że klasa się spodobała i osoby, który nigdy nie planowały kupna premki - kupiły. Ja jestem takim przykładem właśnie.

 

 

 

Dla mnie osobiście przegięciem jest ninja, jedyna niewidzialna klasa, która na dodatek może używać broni. Z ninją na wysokim poziomie praktycznie nie ma szans. Popatrzcie na statystyki na serwerze na różnych mapach, z reguły gracze grający ninją są na pierwszych miejscach i mają najwięcej fragów. Więc może ninję osłabimy? Np. spowolnimy, albo zwiększymy jej grawitację, bo jest klasą za mocną?

 

 

 

A prawdą jest, że jak tak wszystko będziecie osłabiać, to będziecie tracić graczy. Ze swojej strony proponowałbym dobrze przemyśleć jak mają wyglądać klasy i jak już raz podejmiecie decyzję to nie zmieniać jej tylko dlatego, że ktoś płacze. Tym sposobem ludzie będą bali się kupować jakiekolwiek premki, bo nigdy nie wiadomo, czy nie zapłacisz za coś, co za chwilę zniknie i kasy nie wyrzucisz w błoto. Co niestety dotknęło ludzi, którzy kupili reapera. Szczerze współczuję tym, którzy kupili go na 3 miesiące. Zostali moim zdaniem zwyczajnie oszukani. Stąd ponownie apeluję o jakąś konsekwencję z tymi klasami.

 

 

 

I jeszcze jedna sprawa, bydlak, jak na admina to Twoje wypowiedzi na sewerze odnośnie klasy Cybersuit są niedopuszczalne. Sformułowania: "zjeban... cyber" itp. są nie na miejscu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...