Skocz do zawartości
Gość Guest

[ZAMKNIĘTY]Skarga na PAULINKA :*

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina:27.02.2014 godzina 22.21

Nick admina/gracza, który zawinił: PAULINKA :* ( Wybacz ale dokladnie nie znam)

Dowody: HLTV np :D

Świadkowie:
gracz Cwaniak, i duzo graczy z TT na tej mapie.
Uzasadnienie: Powód mojej skargi jest taki , Iż dostałem bana za to ze zamaskowałem nasz resp ;]

(Odnosze sie teraz do Cb ziomeczku od bana) Nie widzialem ze stoisz z awka na tym respie...

Wydaje mi sie ze powinno być za taka akcje ostrzezenie a nie ban na 3h ! az...

Skarga sluszna czy nie , Ocencie sami.


Pozdrawiam `bZn~

 

 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 2 hours , 55 minutes and 15 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : `bZn~ 
[AMXBans] Reason : ' utrudnianie gry ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ multi-head.pl/amxbans/ 
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_0 : 0 : 1371150199 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 87.204.40.10 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : You are BANNED. Check your

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


bZn jestem za Tobą ale tutaj nie masz racji bo parokrotnie zrwracał ci uwagę, także nie ma co. Uwazam że skarga nie słuszna !  z poważaniem el.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nastał ten piękny moment, czułem go.

 

Zacząłem od ostrzeżeń ustnych, które kierowałem tylko pisemnie (bez zbędnych kicków, aby slap`y,) tyczyło się, to przekroczenia czasu na respie (poniżej minuty nie może Cie tam być) - dostałeś parę ostrzeżeń ustnych, bo sytuacja powtarzała się częściej niż raz, oraz parę ostrzeżeń przez slapa.

 

Następnie nie wykonywanie celów mapy, tj bieganie po b, gdy paka znajduje się na a, bądź z samą paką "kampienie".

 

Tolerancyjnie przymykałem na to oko, więc skarga nie na miejscu, bo mogłem wyprowadzić Cię wcześniej.

 

Natomiast nie spodobało Ci się, że moje uwagi kierują się tak często w Twoją stronę, więc postanowiłeś złośliwie zaspamować resp tt, aby awp nie mogło patrzyć na "srodek" gdzie biegnie drużyna przeciwna na b. (za spam granatami również jest ban).

 

Całość bana, w tym przypadku odniosła się do trzech godzin z całokształtu. 

 

Odnośnie Twojej wypowiedzi: "Dowody: HLTV np  :D" Można wziąć pod uwagę Twoje zachowanie, nie będzie to demko z jednej mapy, ponieważ na serwerze ja jak i Ty graliśmy wiele map, więc jeśli dalej będziesz dusił swoje odwołanie, ja bardzo chętnie poświęcę swój czas (a mam go teraz dużo) i ładnie rozpiszę co gdzie i jak i może nawet pozwolę sobie przedłużyć bana. 

 

Dlaczego? ponieważ mam zasady do błędu potrafię się przyznać. 

 

Nie będę się tu więcej wypowiadał, bo zbędnych kłótni unikam, więc przyjmij to jak facet na klatę i odpuść, chyba że dojrzałość, a raczej jej brak Ci nie pozwala.

 

Pozdrawiam,

 

Paulinka :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko przejrzyście wyjaśnione. Dodam tylko, że dostawałem skargi od innych graczy, które utwierdzają wersję naszego admina. Odczekaj karę, przemyśl swoje zachowanie i wracaj do gry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...