Skocz do zawartości
Gość Guest

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Moze zostawicie temat otwarty bo Rozq odpalony jest a  inni moderatorzy niech to obejrzą a ten ss to po 1 nw ktory jest adminem wiec odalem zeby bylo jasne ktory po 2 pisałem U@ ze rozq op\dpalony to admin mi odp ''misiu,on czysty a jak nieumiesz grać to sie naucz,dzieciaku'' wiec prosze o ogarniecie tego admina tutaj bo przez takich debili tlyko siec upadnie on i czysty hahahah kpiny jakies... fajnie ze wyskoczyl z awp przez A on w ct byl i head walną chodziarz niewiedzial gdzie jestem. On wie gdzie jest kazdy bo wychodzi i wali do gracza a nie tak jak niektórzy w ściane czy skrzynie...  Ogarnijcie tego zjebanego admina jak mozna bo pisze serio przez debili siec upadnie...(a moze tlyko ten serv)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kpina..Rzekoma "skarga" jest na mnie. Niestety do tego gracza nie docieraja informacje - po napisaniu "rozq czysty" Zaczął spinac, ze jest odpalony i zlozy skarge. Złozyles! Brawo! :)

 

Bardzo chciałbym sie odwołac do tego co napisales "misiu,on czysty a jak nieumiesz grać to sie naucz,dzieciaku''

 

i to potwierdza, ze nie docieraja do Ciebie informacje i nie potrafisz czytac. Ja napisalem "misiu, on czysty", a Rozq dodał, zebys cwiczyl dalej. Za pewne bedziesz się wypierał tego co pisze wiec czekam na dowody.

 

 

 

Nie pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozdrav tylko ze on odpalony jest idioto... I nie kozacz se tak bo masz admina i mozesz wszystko niby se pisac/gadac ogarnij dupe ja sie niespinalem tlyko pisalem ze on odpal ale jak nieumiesz ss mu zrobic twoj pech naucz moze sie amxbansa  dziecinko...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


skarga w stylu on jest odpalony bo wali same banie to nie skarga przedstaw jakieś dowody demko rozpisz je wtedy podejdziemy do tej sprawy na chwilę obecną tego typu zachowanie nic nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...