Skocz do zawartości
Gość Guest

[ODRZUCONE]Prośba o Admina Skull

Rekomendowane odpowiedzi

Nick
:
Różny lecz aktualny to: [Gryps]Skull<3

Wiek
:
19.

Doświadczenie (w byciu adminem)
:
Myślę że bardzo sporę gdyż posiadałem już swoje serwery, byłem opiekunem najbardziej rozkręconego JailBreak w polsce prze 2 miesiące.

Znajomość AMXX (W skali 1-10)
:
8-9 Gdyż pluginów od podstaw nie umiem pisać chyba że takie małe na właśnie potrzeby to napiszę coś w Scriptingu AMXX lecz bardziej wole modyfikację pluginów. :)

Staż w CS-sie
:
Hmm... Trochę już będzie z jakieś 4-5 lat.

Steam / NonSteam
:
Oczywiście że Steam.

Link do gametracker.com z przegranymi godzinami
:


Aktualny nick: http://www.gametracker.com/player/%5BGryps%5DSkull%3C3/80.72.40.110:27034/

Starym nicku: http://www.gametracker.com/player/SKULL/80.72.40.110:27034/

I jeszcze grałem na nicku Mr.Skull jak ten serwer był jeszcze na edivision.pl co posiadałem tam Admina lecz nie wiem co sie stało gdyż w GT go nie ma. :(

Dlaczego TY .!
:


1. Gdyż grałem kiedyś na tym serwerze dosyć długo lecz zaś mi sie COD znudził i na jakieś 2-3 miesiące przeszedłem na JailBreak lecz teraz na nowo powracam do mojego ulubionego COD'a :)

2. Gdyż nie mogę tego znieś jak pół serwera gra tylko i wyłącznie na Cheatach!! a ja nie mogę nic zrobić i muszę albo z nimi grać lub wcale gdyż ja gram głównie z rana i w nocy lecz właśnie wtedy nie ma żadnego Admina :(

3. Wiem że przegranych godzin mam bardzo moło gdyż porę dni temu dopiero co wróciłem na mojego COD lecz nie mogę wytrzymać dłużej jak widzę dzieciaki które wciąż grają na Cheaterów (dzieci Neo) i strażą graczy! bez to złożyłem podanie już teraz.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a
:
Na COD'a to ja nawet potrawie z 10-14 godzin poświęcić lecz średnio poświęcam około 5 godziny lecz jak widzę tyle dzieciaków na Cheatach to mi sie czasem odekciewa grać. :(

Kontakt
:
Steam Skull, GG 43180207, TS3.

 

 

 

 

 

 

 

Odpowiedź na wypowiedzi:


Jestem na Nie.

  • Nie widziałęm Cię wogóle na serwerze,
  • nie masz przegranych godzin.

Jak tak dużo masz wolnego czasu to nabij godziny, daj się poznać i wtedy napisz podanie.

 


 



Jetsem na Nie masz mało godzin przegranych nie widziałem cię na serverze, daj się poznac, wbij godziny i dopiero złóż podanie.
 


 



 





Na NIE


Widać, że masz o tym pojęcie ale wymagania to wymagania wbij H na serwerze, poznajmy cię. 
 






 

Spoko rozumiem was że nie mam jeszcze dużo przegrane lecz tak jak pisałem ja dopiero co wróciłem na tego COD'a gdyż już na nim kiedyś grałem i właśnie chciałem pierw trochę pograć i zaś złożyć podanie lecz jak tak psiałem nie mogę znieś tych Cheatów co grają zwłaszcza w nocy i nad rane a w tych godzinach właśnie ja gram a admina brak więc bez to postanowiłem już złożyć podanie jak sie nie uda to spróbuje później :) lecz też z drugiej strony jak ja mam napisać godziny jak przy tych cheaterach to sie grać odechciawa :( 

Lecz mimo wszystko rozumiem was że nie mam zbyt duże aktywności że że pewnie Adminie nie dostane ale spróbować zawsze można jak jest tyle tych cheaterów.

Postaram sie grać więc w dzień jak będzie Admin lecz nie wiem czy mi sie uda gdyż w dzień to ja zawsze coś robię w domu lub śpie lub mam straszne lagi na serwerze bez to wolę grać w nowy lub nad ranem lecz tak jak pisałem grać z Cheaterami to aż sie odechciawa grać. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie

.

 

  • Nie widziałęm Cię wogóle na serwerze,
  • nie masz przegranych godzin.

Jak tak dużo masz wolnego czasu to nabij godziny, daj się poznać i wtedy napisz podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jetsem na Nie masz mało godzin przegranych nie widziałem cię na serverze, daj się poznac, wbij godziny i dopiero złóż podanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




ypli.png






Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Uzasadnienie: Nie spełniasz minimalnych wymagań.



Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...