Skocz do zawartości
Gość Guest

[PRZYJĘTY]podanie AMNE?IA

Rekomendowane odpowiedzi

nick: AMNE?IA

 

wiek: 19

 

doświadczenie w byciu adminem: raczej tylko na mixowe serwery, chociaż z amxem też sie zdarzało, ale popularne one nie były

 

znajomość amxx: 6 (szybko sie ucze:p)

 

staż w csie: myśle że koło 6 lat, steam od 4

 

steam/nonsteam: j/w

 

dlaczego ja? myśle że potrafie wychwycić czitera (często pomagadam adminom, mam nadzieje że mogą potwierdzić hehe), poza tym spodobała mi sie atmosfera na serwerze 

 

czas: zależy, czasami gram godzine a czasami 6. ogólnie mogę powiedzieć że gram ze 3 godziny dziennie, chociaż myśle że jest to wynik zaniżony

 

kontakt: pw i steam ;)

 

 

 

http://www.gametracker.com/player/AMNE%3FIA/80.72.40.110:27026/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No coz tu mozna Powiedziec:) jezeli chodzi o amx to tam duze nie ma do lapania:D wejdziesz zobaczysz gdzie cos znajduje sie i bedziesz ogarnial. Ja tu moge potwierdzic Pisze na U@ jezeli chodzi o graczy odpalonych.. kulturalny nie widzialem nigdy zeby popadal w zbedne dyskusje z innymi graczami. Jestem Na Tak.

 

 

 

to nie zalezy tylko od mojej wypowiedzi tylko od reszty adminow i Przedewszystkim od Opiekuna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Często widziany na serwerze kulturalny nie ma z nim problemow często zgłasza na u@ wiec jestem na TAK 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak często go widzę na serwerze zgłasza cziterów na u@ kulturka jest ogólnie wymagania spełnia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak gra często pisze u@ raz mi podpadl ale nie wnikać :) czasem nie za dużo juz tych adminów??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK, dość powodów jest wyżej z którymi się zgadzam.

 

Myśle, że sprawa zamknięta, pora poczekać na decyzje Keymila.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...