Skocz do zawartości
Gość Guest

[ZAMKNIĘTY][UB][COD200]XingChao

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: XingChao

 

Godzina, data zdarzenia: 21:35, 2014-02-20.

 

Mapa: de_dust4

 

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:19380044

 

Uzasadnienie: Otrzymałem bana za, "BUGOWANIE KLASY.. ogarnji to.".

 

No cóż, sądze iż ban jest całkowicie bezpodstawny gdyż nie zbugowałem klasy, a jedynie użyłem perka który umożliwił mi teleportację.

 

Byłem ninją, ok. 35 lvl.

 

Walczyłem na spawnie CT, i morderca mnie zauważył. Chciałem go zaatakować, ale nie trafiłem, i mocno oberwałem.

 

Teleportowałem się, 3m dalej, i niestety ale utknąłem w ziemi. Chcąc przeżyć, wyciągnałem deserta i zabiłem Morderce.

 

Zaraz po tym, dostałem bana(po 10s) bez żadnych pytań/zbadania sprawy.

 

 

 

Dowód:

 

 

 

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/613917745821612003/F6A8C042D3FF6D8600BC3C965DB081BECBBC925C/

 

 

 

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/613917745821631379/55B838A1C328EC07611467F781AC7FFA236113A9/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak: Po kolei.. Nie wiem co robisz tą ninją ani jak. ze jak na Ciebie patrze to raz chodzisz po niebie. raz pod ziemią do tego. w akcji zemną zakopałeś się w ziemi. i nagle strzelasz. Wydaje mi się bo podobny Bog tej klasy odkrył jeden z Adminów. Ze jak wejdziesz na txt i po nim prze lecisz. na mapach typu d_dust 4 ,westy, assaulty. to boguje się i potem jesteś bogiem bo nie widać cie nagle się pojawiasz  z nieba lub ziemi.. , Dałem CI bana abyś przemyślą to. bo na pewno widzisz ze jak biegniesz to masz ciemno bo mi to admin zgłasza, więc proszę tak więcej nie robić bo bany bd bardziej surowe pozdrawiam. i zapraszam do gry

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...