Skocz do zawartości
Gość Guest

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina - easy Skill#

Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: 20 lutego 2014, około 16:15

 

 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: eAsy sKill#

 

 

 

Dowody: nagrałem demko, podczas którego gracz o nicku "Przyjaciel Adolfa na kacu" używał wulgaryzmów, oraz kilkukrotnie obraził mnie przez mikrofon - a admin nie dał bana.

 

      http://hostuje.net/file.php?id=1b1ded5ac15ca2ecfc12fc3c696a280d

 

 

 

Świadkowie: tutaj lista graczy z gametracker.com 

 

9b0a14d29ff92.jpg

 

 

 

Uzasadnienie: Skargę wnoszę z tego powodu, iż na serwerze zaczyna się dziać taka ciekawa rzecz, że admini mają swoich "kolegów", którzy choćby nie wiem jak zawinili to bana nie dostaną. Więc jeśli przykładowo taki admin jak w/w nie chce dać bana swojemu koledze, to myślę, że trzeba go ukarać aby zrozumiał.

 

Pod koniec nagranego demka przyszedł 2 admin i od razu zaczął tłumaczyć graczowi, że nie może obrażać - za drugim razem już by mu pewnie bana dał, lecz easy skill# tego nie potrafił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety demko mi się nie chce odpalić.

 

Skarga wisi cały dzień, czekamy na wypowiedź Admina oskarżonego oraz reakcję Opiekuna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Być może wypowie się admin serwera ZM - Gr!mek.

 

Dostałem tutaj od niego PW, więc jeśli odczyta moją odpowiedź, to będzie skłonny się wypowiedzieć.

 

Dodam, iż to on pojawił się na serwerze i był tym drugim adminem, o którym wspominałem w początkowym poście.

 

 

 

Również oczekuję na dalszy rozwój wydarzeń, specjalnie demko nagrałem żeby już nie było wątpliwości.?

 

 

 

 

 

 

 

/EDIT

 

Demko oczywiście należy odpalić w cs, gdyż jest to plik formatu .dem i narzędziem umożliwiającym jego obejrzenie jest właśnie cs.

 

Plik należy wrzucić do katalogu z grą, a następnie do folderu, gdzie znajdują się wszystkie nagrywane przez nas demka, i odtworzyć wpisując, po włączeniu gry, w konsoli polecenie - viewdemo NAZWA_DEMKA.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam :)

 

 

 

Bloo to co ty piszesz to jest "śmieszne",myślisz że jak to jest mój kolega to ja mu bana nie dam "przyjaciel" dostawał już nie raz bany z mojej strony,i inne osoby też i jakoś nie idą natychmiast na forum pisać skargę tak jak ty,za każdym razem jak dam ci bana lecisz napisać skargę.

 

 

 

A z tym że przyjaciel cały czas cię obrażał to nie całkiem prawda napisz o sobie co ty robiłeś,też go obrażałeś po czym jeszcze mnie wyzywałeś mam na to świadków. I jakbyś nie wiedział też ostrzegałem przyjaciela i innych że mają się zachowywać :)

 

 

 

Więc ja powiedziałem to co miałem powiedzieć reszta należy do was.Chciałbym jeszcze dodać że takie bezsensowne skargi to jest bardzo dziecinne :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam

 

Musze przyznać racje hunterzowi, ponieważ adminowi easy skill wydaje się, że za dużo może. Tak byłem świadkiem tej sytuacji choć nie od początku, ale jeśli mówimy o sprawiedliwości to ja jej nie widziałem. Tak jak hunterz powiedział, on (hunterz) dostał bana a kolega z ktorym się sprzeczał i który go obrażał nie dostał, chociaz powinień bo słyszałem jego słownictwo. Nie chciałem się wcinać w to ponieważ słyszałem, że easy próbuje cos z tym zrobić lecz on zbanował tylko hunterza a swojego "kolege" nie. Więc myśle, że było to całkowicie niesprawiedliwe ze strony easyego i jeśli moge dodać to nie jest pierwsze "cwaniactwo" jakie z jego strony słyszałem i widziałem.

 

Pozdrawiam :)

 

 

 

PS. Gracz hunterz gra na serwerze ZM od bardzo bardzo dawna i jeszcze nigdy nie słyszałem żeby kogos obrażał, jest on gracze CAŁKOWICIE bezkofliktowym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obrażali się ? Więc skoro jeden dostał bana to drugi miał prawo dostac tak samo i nie widze innej opcji

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli można old , to nie "miał prawo" tylko powinien go dostać, lecz on wraz adminem dobrze się bawili grając dalej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gr!mek to co mówisz to nie całkiem prawda :) i nie broń tak tego bloo bo on święty nie jest i ty jako admin też nie jesteś dobry i 100% doskonały w tym co robisz ,bloo nieraz mnie wyzywał ale dawałem mu szanse i go nie banowałem ale ten raz to już za wiele, a przyjaciel dostał upomnienie ale na poprzedniej mapie a tym razem go niezbanowałem bo dałem mu ostatnią szanse, tak jak wiele razy bloo i więc nie broń go tak bo wcale lepszy nie jesteś,dziś totalnie nie poradziłeś sobie jako admin :)I moim zdaniem bloo uczepił się mnie nw dlaczego :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hola hola, kogo ja niby obrażałem? Oj easy skill# teraz to już widzę, że nawet nieczystych zagrywek się dopuszczasz, mówiąc, że obrażałem tamtego gracza, jak i Ciebie - co jest nieprawdą.

 

 

 

Dopiero tutaj się dowiaduję, że dostałem bana. Jakbym wiedział, że dałeś mi bana (musiałeś to zrobić po tym jak napisałem, że idę pisać skargę na Ciebie i nie było mnie na serwerze - da się tak w ogóle?) to dopiero bym rozprawkę napisał...

 

 

 

Opiekun, czy kto tam jest nad adminami serwera ZM, niech go poprosi o dowody na poparcie swojej tezy i tego "bana", którego podobno miałem (dziś grałem normalnie więc nic mi o tym nie wiadomo).

 

 

 

 

 

@old  Ciebie dziś pierwszy raz widziałem na serwerze, więc najpierw poproś kolegę easy-ego aby pisał prawdę, a potem mów że się obrażali. Ja niestety nie mam -nastu lat i takie rzeczy mnie nie bawią, a jeśli ten gość się nie przyzna że kłamał, to będę robił ss i demka zawsze jeśli tylko będzie na serwerze, aby wygarnąć wszystkie jego złote zachowania.

 

 

 

 

 

/EDIT

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/19922-slap-za-wej%C5%9Bcie-do-kampy/   

 

Tutaj archiwalny temat (napisany przeze mnie), gdzie nawet inni ludzie wytykają temu adminowi brak kompetencji i ilość błędów, które popełnia. Wierzycie zatem mu, że obrażałem?

 

 

 

Od siebie dodam tylko, że ci młodsi admini czują się 'zbyt pewnie' na serwerze, bo myślą, że są bezkarni. Ja próbuję to zmienić i będę tak robił za każdym razem, gdy ich zachowanie będzie sprzeczne z etyką admina.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


eAsy sKill#, jeden gracz dostaje bana, zaś drugiego upominasz, bo jest twoim przyjacielem?Twoim zdaniem jest to sprawiedliwe rozwiązanie? To jest jakaś kpina. Jako że Opiekun ZM jest obecnie niedostępny, w dziale adminowskim zostały wyciągnięte konsekwencje odnośnie twojego zachowania, zapraszam do zapoznania się z nimi. Jeśli Opiekun będzie chciał dodać coś od siebie, zostaniecie o tym poinformowani.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...