Skocz do zawartości
Gość Guest

[ZAMKNIĘTY]Niesłuszny Ban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj około 22:00 dostałem bana (serwer zombie) na tydzień od admina: eAsy sKill#. Administrator ten wyraźnie wykracza poza swoje uprawnienia i zamiast służyć ludziom grającym na tym serwerze to spełnia swoje widzimisie. Zbanował mnie za tekst wytoczony w jego kierunku "jesteś śmieszny", to chyba nie jest powód do zbanowania, wcale go tak strasznie nie uraziłem (jeśli jest taki delikatny to niech do przedszkola pójdzie).  Niby tydzień to nie jest długo ale mi nie chodzi o fakt że nie będę mógł grać, jeśli w tej sytuacji ustąpię zresztą pewnie tak jak inni o podobnych problemach to wtedy taki zuchwały chłopak jak eAsy sKill# nadal będzie nadużywał swojej władzy i pokazywał jaki fafarafa z niego.

 

Proszę o zrobienie czegoś w tej sprawie, bo przez takich ludzi jak on aż odechciewa się czasami grać.

 

Pozdrawiam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I kolejna skarga niesłuszna moim zdaniem:

 

Jak składasz skargę to dostosuj się do wzoru i powiedz cała prawdę co napisałeś ,a nie tylko "że jestem śmieszny" i  nie jestem delikatny tylko takich "dzieci" jak ty jest dużo na serwerze aż za dużo i ta sytuacja że za dużo sobie pozwalasz ma miejsce w każdy dzień jak jesteś na serwerze,ale nie chciałem dawać ci bana ale to już przesada.Raz jeszcze proszę napisz dokładnie wszystko co napisałeś bo po mojej stronie będą wszyscy co w owym czasie grali na zombie.

 

 

 

Proszę o zamknięcie kolejnego moim zdaniem śmiesznego tematu,bo takie skargi to tylko spam.

 

 

 

Dziękuje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wzór to raz, a po drugie jeżeli już składasz skargę to miej jakieś dowody, oraz dobre argumenty, abysmy mogli zrobić coś w tej sprawie, bo takich zażaleń jest multum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...