Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Sekret szpiega

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro klasa szpieg ma zostac wprowadzona to proponuje perk pod ta klase sekret szpiega - 1/x (proponuje max 1/4 moze 1/5)na zrespienie sie na respie przeciwnika.

 

 

 

A ogolnie do coda 200, mogla by byc klasa ktora ma  kilka skoków (3/4) ale zeby nie byla az taka dobra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy ja wiem czy to dobry pomysł bo na przykładzie klasy cybersuit gdy zrespi się ktoś na tej klasie u wroga 2 rakiety i nie ma pół Team'u A chcąc tego uniknąć w razie wgrania takiego perku trzeba by było edytować klasy mające rakiety i wprowadzać w nich skrypty do blokady rakiet np. 5 skeund po rozpoczęciu rundy.. Jestem na nie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dodam że do 16.02.2014r zostanie wprowadzony Reaper i parę innych rzeczy. Pomyśl co zrobi Raper z no-recoil z team przeciwnym. Albo jak ktoś gra czołgista. i jakiś 60 level z  trochę hi i spedd. i z szansa na wybuch. masakra z klasami co maja tylko bronie. nie dodam tego Co powiedział Hapek wyżej o Cyberze który by zrobił by pogrom. Odpada to kompletnie kiedyś było to i zostały usunięte

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...