Skocz do zawartości
Mart_Verum

[ZAMKNIĘTY]Propozycja dodania działu po angielsku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję, żeby dodać dział po angielsku, ponieważ zaobserwowałam to po CODzie 200, ze czasem wbijają obcokrajowcy, żeby pograć i totalnie nic nie czają. Mogę przetłumaczyć klasy i jakieś najważniejsze info jakby co ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również uważam, że to zbędny pomysł. Mimo wszystko najwięcej jest polaków a taki obcokrajowiec nie musi grać na serwerach na których nic nie rozumie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najfajniejsi są ci bluzgający po rusku, hehe. 

 

Pomysł odrzucony, przez aquaxa. :)

 

Pozdrawiam, a wrazie obcokrajowców to mamy tutaj specjalistów :) JP serdeczne :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Propozycja odrzucona, ale być może zaciekawi was ta opcja. Istnieje możliwość skorzystania z pluginu Google Translate, umożliwiającego tłumaczenie tekstów na kilkadziesiąt języków. Myślę, że nie przeszkadzałby on nikomu (pytanie czy nie obciążyłby zbytnio silnika?). Być może zachęcilibyśmy jakieś tam grono obcokrajowców do częstszego odwiedzania naszej sieci. Na tej stronce, w prawym górnym rogu, możecie sobie zobaczyć na czym to wszystko polega: http://www.aliexpress.com/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...