Skocz do zawartości
Gość

[BEZ UB]Odwołanie Bana, Szoku

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde nie mam żadnych plików, z zakończeniem TGA :/ nie wiem przy problemach z serverem może dostałem bana bez SS, bo wszystko jest możliwe, a tamte ss co wstawiłem to były moje własne zdjęcia, które robią się chyba automatycznie :/ nie mam żadnych plików z rozszerzeniem TGA, nazwą mapki czy o nazwie Half life :/

 

W żadnym z plików gdzie jest zainstalowany CS 1.6

 

Jeszcze bana dostałem na Codzie 800lvl gdzie zagrałem pierwszy raz, i chyba grałem z 20min :/

 

Przy statach chyba 5:15 w dodatku dodam :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W bansie widnieje ban z godziny 11:46, także ss'y zostały zrobione na pewno. Zajrzyj jeszcze do tego tematu: http://multi-head.pl/topic/15229-zamkni%C4%99tywz%C3%B3r-wstawienia-ss%C3%B3w-oraz-gdzie-je-znale%C5%BA%C4%87/ . Wrzucenie ss'ów jest jedynym wyjściem na otrzymanie ub (masz na to 24h od momentu zbanowania). Jeśli tego nie zrobisz, przysługuje ci jednorazowa szansa na odrobienie bana w postaci 100 reklam zrobionych własnoręcznie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale ku*** gram już prawie 2 lata tutaj i nigdy nie zrobiono mi ss, wszedłem tylko na chwilę na COD-a 800 i mając statystyki chyba 5:15 gość mi robi SS :/ niech się ogarnie, a dodam jeszcze że dzięki mnie wyrzucił dwóch chaterów :) bo jak widzę nie wrzucili ss więc ja trafiłem a admin sobie grał :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

co do coda 800 to widziałem jak grałeś i na pewno było czysto, z resztą niech rozstrzyga Ub Team :D

 

 

 

 

Akurat o ile pamiętam to chyba byłeś i grałeś w tym samym czasie co ja :) więc chyba możesz to jakoś ocenić ?? ;> i wypowiedzieć się w tym temacie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli mogę wtrącić zdanie. Gralem akurat na 800 i sam osobiście napisałem o interwencje w twojej sprawie nie grałeś czysto byleś odpalony na 100% a to jakie miałeś staty akurat nie ma nic do znaczenia zgodnie z regulaminem masz 24h na wstawienie ss w co wątpię ze zrobisz :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ku*** pomyśl jak ich nie mam to jak mam wstawić ?? ;> 

 

Po 2. dostałeś 2 heady czy coś i już jestem odpalony ??

 

Po 3. Gram 2 lata na tym serwie i nigdy nie było podejrzeń ani robionych SS, i nagle sobie ściągam cheaty i gram na nich ??

 

Po 4. Mi nie zależy na statystykach, bo gram sobie tylko w wolnym czasie bo mam inne zajęcia, więc ta gra dla mnie nie jest życiem żeby odpalać cheaty i być najlepszym w to.

 

Po 5. Chyba jak bym miał cheaty to bym był na plusie w statystykach a nie na -15 w każdej mapce prawie ?? 

 

 

 

 

 

A przy okazji, jeszcze za czasów gdy byłem adminem były przypadki dawało się bana a SS się nie robiły, a jak dobrze widać problemy z serverem są :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7aro jak Ty jesteś adminem i widziałeś u niego czity to powodzenia... Otóż również grałem na serwie, Szoku zgłosił 2 cziterów, po czym napisali na U@, że i on jest odpalony, wbiłem na specta sprawdziłem i nic... nie ja robiłem ss'y bo w tym momencie już wyszedłem więc mogło się coś zmienić, jednak nie sądzę żeby  był odpalony..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

aztn.png

 

Witaj Graczu.

 

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.

 

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...