Skocz do zawartości
Teez.

[ODRZUCONE]a spróbuję :)

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Filip

 

 

 

Wiek:16

 

 

 

Kontakt

 [steam/Gadu-Gadu]: 49776779

 

 

 

Staż na forum: 19 styczeń 2014

 

 

 

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: 6/10 Myśle że ogarne ;)

 

 

 

Twoje osiągnięcia na forum 

Multi-Head.pl

: Na razie żadne

 

 

 

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki[x/10]: 7/10

 

 

 

Ilość wolnego czasu, na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Na forum dziennie potrafię być 6/7h i tylko czytam nowo dodane tematy, dlatego mógłbym porobić coś pożytecznego.

 

 

 

List motywacyjny:Lubie pisać takiego typu rzeczy, z polskiego miałem zawsze 6 w podstawówce, w gimnazjum 1 - 6, 2-5, aktualna 3- na razie nie wiem ;)

 

 

 

Przykładowy wywiad[najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie]:

 

 

 

[align=center]Ja - pomarańczowy

[/align]

 

[align=center]Smerf - zielony

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witaj! Nazywam się Filip, zapewne kojarzysz mnie z nicku TeeZ[w#Y]. Chciałbym zadać Tobie kilka pytań, zgadzasz się ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jasne Filipie, zaczynajmy

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center]Może na sam początek przedstawisz się nam, ile masz lat i skąd pochodzisz.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nazywam się Lukasz, mam 17 lat, od urodzenia mieszkałem Tychach lecz problemy finansowe moich rodziców zmusiły nas do przeprowadzki do Anglii około 8lat temu, teraz zamieszkuje w małym mieście zwanym Daventry

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Może opowiesz nam trochę o Twoim mieście.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jest to mała mieścina obok znanych miejscowościach takich jak Rugby, Coventry badź Northampton, jest ono tak male ze każdy się zna,  równie dobrze można to nazwać wsią jak nie którzy mówią, nic wielkiego tutaj się nie dzieje cisza i spokój

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Jak zacząłeś swoją przygodę z grą : counter-strike ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Podesłał mi ja kuzyn około ośmiu lat temu kiedy jeszcze bylem szczylem;), jak każdy na początku wkurzałem się że mnie zabijają non stop co rezultatem było przerwy w grze, teraz już gram około 8lat co jest dość długim stażem, myślę ze coś już potrafię no ale nie można mnie porównywać z większością graczy esl bądź jakiś lig;)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A powiedz mi Łukasz w jaki sposób wymyśliłeś swój nick ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Grałem na serwerze innej sieci i jeden z graczy miał nick Papa Smerf więc postanowiłem grac pod nick'iem Smerf no ale ze jest to nick często spotykany pomyślałem żeby dodać coś oryginalnego 

i tak pierwsze lepsze co mi przyszło do głowy było Obojnak[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center] A oprócz gier komputerowych masz jakieś zainteresowania/hobby ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] Od czasu do czasu pójdę pograć w piłkę nożna albo rugby no jeszcze wchodzi w grę mój motorek uwielbiam na nim śmigać oczywiście jak jest pogoda :D

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubisz słuchać muzyki ? Jeśli tak to jakiej ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

 

[align=center]Lubie ale słucham jej mało a jak już to często jest to Drum n Bass, Rap i Dubstep

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Myślę że na dzisiaj wystarczy, miło się z Tobą pisało.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuje i nawzajem ;)

[/align]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę ze wywiad krotki ponieważ został on przeprowadzony dość późno po zakończeniu go teez od razu się stracił z steam wiec myślę ze poszedł spać.

 

 

 

Co do podania, jestem na tak wywiady to nie jest coś arcy trudnego wystarczy trochę pomyśleć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Biorą ze mnie przykład ;-)

 

 

 

TeeZ, hmm.

 

Masz poczucie humoru, nie umiesz grać w cs'a więc jestem na Tak.

 

 

 

Staraj się wprowadzić więcej dyskretnych i odbiegających pytań, zadaj jedno niesforne pytanie.

 

 

 

 

 

Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad mnie nie powalił z nóg, ale myślę, że z czasem będą one co raz lepsze. Zwracaj uwagę na każdy drobny szczegół. Na tak, powodzenia. :) Nie spełnia wszystkich wymagań, ale jak wiemy OSt jest jedyny, przyda mu się ktoś do pracy, jak sobie nie poradzi to już jego sprawa. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wymagania na stanowisko Redaktora

 

(jeśli ich nie spełniasz nie pisz

podania):

 

 

- minimum 100 sensownych postów na forum Brak

 

 

- ukończony 16 rok życia 

 

- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci Rejestracja: 19 sty 2014

 

 

- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką J. Polskiego

 

- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki

 

- aktywny, minimum 2 godziny dziennie na forum

 

- posiadanie komunikatora Gadu-Gadu/Steam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Procentowy odniósł się po prostu do wymagań, zapewne nie wiedział o twoim pozwoleniu. Ja również jestem na nie. Wydaje mi się, że na powierzenie tej funkcji potrzeba trochę więcej czasu. Na dobrą sprawę nie poznaliśmy jeszcze kolegi. Mam też w pamięci poprzednie przypadki, gdy kandydaci do Redakcji, po zaakceptowaniu podania, momentalnie tracili zapał do pracy. Odnośnie samego wywiadu - wygląda to w miarę przyzwoicie, działaj dalej. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm powiem tak, wywiad całkiem ok jak na początek, lecz powinieneś pociągnąć niektóre tematy, żeby było więcej treści przez to byłby dłuższy i ciekawszy. Np. Smerf zaczął o motocyklu. Wiele osób interesuje się motoryzacją itd. Ale myślę, że można Cię przyjąć, najlepiej na okres próbny :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam że w podaniu.

 

 

 

Pytałem się OST czy mogę złożyć podanie (pozwolenie dostałem) co prawda nie mam tych 100 postów ale to chyba nie jest najważniejsze.

 

Wywiad krótki, ponieważ pisaliśmy go ze Smerfem około godziny 23 a na dodatek padł mi internet i cała praca się skasowała, zadawałbym więcej pytań, ale mieszkam daleko około 30 km od mojej szkoły i muszę się położyć wcześnie. Na pewno kolejne podania będą lepsze bo już nie popełnię tych błędów które popełniłem teraz. Jak to się mówi "człowiek uczy się na błędach"

 

 

 

Dziękuje, TeeZ ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

odrzuc.png

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko Redaktora.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...