Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Skarga na admina Gr!mek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Dzisiaj Tj.  12.02.2014 Będąc w Kampie "ukryte pomieszczenie z broniami" tak to nazwe na mapie zm_cebble_camp oczekiwałem na zombie . Za mną weszli jacyś 2 ludzie . Mówili że mam stamtąd wyjść , czego ja nie będę robił bo zaraz by mnie zaraziło zombie . Niestety do kampy wbiegł jakiś człowiek a zaraz za nim zombie co uniemożliwiło szybką reakcje żeby zacząć do niego strzelać. Tamci 2 którzy weszli do tego pomieszczenia przede mną zaczęli płakać że zaraziło ich zombi i że nie chciałem wyjść z kampy. W rezultacie admin Gr!mek chyba wymyślił sobie jakiś nowy punkt do regulaminu i zbanował mnie że to ja ich blokowałem w kampie? Z tego co mi wiadomo człowiek może to robić . Bezpodstawnie zostałem zbanowany za jakieś widzimisię admina . Proszę administracje tegoż serwera aby przypatrywała się komu rozdaje te zacne posady , bo niektórzy nie znając regulaminu banują za przysłowiowe "nic". Pozdrawiam i liczę że admin dostanie słowną reprymendę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Dostosuj się do wzoru, jak i również przedstaw dowody.

 

 

Dobra nie będę tutaj robić nie wiadomo czego , bo ban i tak już dawno minął ale chciałem tylko powiedzieć co się dzieje na serwerze . To tyle narka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...