Skocz do zawartości
JNSRR

[ZAMKNIĘTY][Propozycja] Achtung Die Kurve

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moją propozycją jest turniej w achtung die kurve 2 (http://curvefever.com/play2.php) organizacją itp. zajmę się ja. Nagrodą by był (tu uzgodnię z administracją). Wyglądało by to tak:

 

Gramy grupami, czyli grupy 4 osobowe i wszyscy grają w jednym momencie (chodzi mi że wszyscy z grupy) , będzie ileś tam grup po 4 osoby. Mecz będzie się toczył do 40 punktów, kto zdobędzie 40 punktów (będzie pierwszy) ten wygrywa grupę, pierwsze dwa miejsca z grupy wychodzą i grają w ćwierćfinałach. Jeżeli jesteście chętni na taki konkurs pisać w komentarzach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za ale było bo lepiej jak ja bym organizował z tb :D

 

A tak wgl to lepiej by było po 2 osoby  a nie 4 bo to za dużo ludzi co 4 w grupie to po 8 w meczy by było.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za ale było bo lepiej jak ja bym organizował z tb :D

 

A tak wgl to lepiej by było po 2 osoby  a nie 4 bo to za dużo ludzi co 4 w grupie to po 8 w meczy by było.

 

 

Tu nie będzie meczy jak w haxball, tu cała grupa gra na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na wielkie TAK :good:

 

 

 

jestem w to dobry heheszki a tak na poważnie to przyjemna gra, która dostarcza wiele niespodzianek :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twój konkurs poparły ledwie dwie osoby. Jeśli w ciągu kilku dni zainteresowanie nie wzrośnie, realizacja konkursu nie będzie miała sensu. Chętnych do wzięcia udziału w konkursie proszę o wpisywanie się tutaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście pomysł nie przypadł mi do gustu. Wyrażam swoje zdanie, niestety negatywne, bo widzę, że temat nie jest zainteresowany przez użytkowników. :) Z mojej strony nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...