Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Reaper

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Czesc mam pytanie dlaczego zrobiliscie zeby reaper nie mial eliminatoru rozrzutu  ? Teraz kazdy gra cyberem a nikt reaperem daliscie mu jakies bezsensowne uzi nie jest potrzebne .Teraz ta klasa wyglada jak zwykla  :q prosil bym o zmiane ale to nie moja decyzja  

 

:P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak wiem teraz reaper to dono a cyber to naj klasa i  jak ci wyskoczy to dedasz jak ma duzo inty 1 rakieta i ded d;

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sa minusy i plusy, chce duże dmg z rakiet to musi zrezygnować z wszystkiego innego, oczywiście do pewnego lvlu. Zgodzę się z tobą ze reaper to klasa za słaba na miano "Premium", Mozna ulepszyć albo usunąć z premek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nigdy wam sie nie dogodzi mial no recoil to kazdy mowil ze jest za dobry zabrali mu to ze jest za slaby! Jesli chcesz zeby cos mu sie dodalo napisz propozycje Klasy i zostanie ona rozpatrzona.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak samo jak Bloody. Tak zle i tak zle. :) Placz byl i bedzie. :) Ja juz wole dostawac z rakiet niz meczyc sie seriami z typem ktory mnie zabije w 2 sec na full auto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ohhh dobra mogo zmienic ten dmg  nozy byc nawet ten normalny auto atak ale zeby nie bylo tej uzi u niego mozna jak dac dla szeregowca .ale ja chcem zeby byl ten eliminator rozrzutu bo nie ma takiej klasy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a no tak zapomnialem ale z premek nie ma  D: a  szturmowiec ma kalacha a jak nie potrafie kafachem grac hehe

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak tak ladna bajka nie umiec grac z ak47 bez rzorzutu ciekwe nie umiesz graj klasami z m4 jest duzo i to nawet premium do wyboru do koloru

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sam nie umiesz grac z m4 naserio nie potrafie moja wina *****  moze mi sie podoba reaper co :P  Dobra zamykajcie ten temat juz nie jest mi potrzebny ile bym sie staral to i tak nic nie zdzialam D: nad ta klasą hyhy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...