Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Admini COD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Data i godzina: 09.02.2014 17:00

 

Nick admina/gracza, który zawinił: afrenalina Morderca

 

Dowody: http://speedy.sh/qgn82/admini.png

Świadkowie:serwer

 

Uzasadnienie: Chciałbym się zapytać, co to ma być? Gość typowo lata odpalony admini nic z tego nie robią bo ss-y czyste, mało osób posiada anty ss, tak ciężko jest im nakręcić i rozpisać demo ?!  

 

 

 

PS: nie chodzi mi o bana tylko o podejście adminów (uprzedzam wasze komentarze)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czekamy na wypowiedź oskarżonych.

 

Osobiście uważam, że nie należy w 100% polegać na ss. To nie jest duży wysiłek wejść na spec, nakręcić demko, rozpisać je, wrzucić na forum.

 

 

Jakoś na początku mojej kariery na MH złapałem właśnie w taki sposób pewnego gracza, który miał kilkanaście razy ss robione.

 

Nakręciłem 1 demko, rozpisałem, wrzuciłem - gracz został zbanowany.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No tak ja mialem do samo na mapie de_dust4 czy cos takiego dostalem bana za to ze przelecialem przez txt naet nie dotknelem i co dotalem bana na 30 min a jak morderca lecial tak samo i wszystkich zabijal to  sam mogl dla siebie dac bana  :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To tak po kolei.: RsK jak ktoś Ciebie zabija to od razu na u@ się na u@ odrywa ze odpalony.. Dziś pisałeś ze odpalony gracz,,Snpier" gra on u nas ponad rok miał robione i ss i demka jeszcze jak hltv działało.  I nigdy nic nie wyszło. Po prostu masz mały level i płaczesz jak cię bjie ktoś standard nie rusza mnie to.

 

Co do pana  FalLEdge jeśli zahaczyłeś o txt to dostałeś bana. albo nawet chodziłeś. jak byś nie dotkną/zahaczył na pewno bana byś nie dostał. Za oskarżenia w moją stronę bez dowodów. powinieneś dostać ostrzeżenie. Ale odpuszczam bo rozumiem ze musisz dorosnąć i zrozumieć ze jeśli jest regulamin to trzeba go przestrzegać. Jak w grze tak i na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro admin mówi, że czysty, a ty masz inne zdanie, to robisz demko i wrzucasz na forum. Zamiast robić nie potrzebny spam na serwerze, powinieneś w spokoju i po cichu nakręcić gracza, w kilku sytuacjach. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...