Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Wyznania seryjnego... Mordercy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

[align=center]46d55212688c6444.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

W

itam, serdecznie zapraszam wszystkich na wywiad z wyjątkowym użytkownikiem Naszego forum. Słynie ze słynnego powiedzenia "Uwaga wchodzę na serwer solidnie pokarać". Ma na swoim koncie wiele morderstw, stąd też bierze się jego forumowy nick. Wielu graczy pada od jego strzałów, więc teraz ja postanowiłem zadać mu "grad pytań". Zapraszam: 

 

 

 

 

 

Witam. Na sam początek drogi Morderco, proszę Cię, powiedz Nam coś krótko o sobie. Czym się aktualnie zajmujesz?

 

 

 

Witaj, OST. Widzę zaczynasz pytania z grubej rury, no więc jestem z wykształcenia technologiem żywności, cukiernikiem. W mojej pracy zajmuję się nadzorowaniem prac, tak aby wszystko było profesjonalnie przygotowane oraz na czas zrobione. Mam pod swoją pieczą cztery cukiernie w, Lublinie (moim rodzinnym mieście), Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Najwięcej czasu spędzam w siedzibie w Lublinie. Jednak, raz na dwa tygodnie jeżdżę do pozostałych cukierni, sprawdzając czy wszystko dobrze prosperuje. Resztę swojego czasu poświęcam na grę i opiekę nad serwerem Cod Mod 201 level.

 

 

 

Czyli doświadczenie w zarządzaniu zasobem ludzkim masz spore. Pochwal się czytającym ten wywiad, ile już jesteś z nami i w skrócie przedstaw swoje osiągnięcia w sieci Multi-Head.pl?

 

 

 

Co tutaj dużo mówić, jestem z Wami od trzech lat. Na początek była to dla mnie czysta zabawa, jak to dla zwykłego gracza. Jednak z czasem chciałem czegoś więcej i tak stałem się administratorem a następnie, Opiekunem Cod Mod 201 level. Wiele tutaj zrozumiałem, a mianowicie, awans to nie wszystko, liczy się to że jestem z cudownymi ludźmi a wszystko rozwija i idzie w dobrą stronę.

 

 

 

Powiedz czy praca opiekuna jest odpowiedzialna? Jakie cechy według ciebie powinna posiadać taka osoba?

 

 

 

Stanowisko opiekuna to bardzo odpowiedzialna funkcja, ponieważ trzeba mieć dobry kontakt z graczami jak i adminami serwera. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte, pilnować porządku i dobrej atmosfery. Forum to także nieodzowna pomoc dla opiekuna, dzięki informacją graczy wiem co trzeba naprawić, co zmienić, nad czym popracować.

 

Co do cech: Opiekun przede wszystkim powinien być bezstronny, sprawiedliwy, pomocny, otwarty na propozycję, surowy ale i również powinien mieć wiele cierpliwości.

 

 

 

Piękne cechy, które nie każdy posiada. Jakie masz dalsze pomysły na rozwój serwera?

 

 

 

Na dzień dzisiejszy zostały wprowadzone poprawki, klas i perków ponad to dodano nowe roundsound. Niebawem wrócą odświeżone misje, które niejedną osobę pozytywnie zaskoczą, zmianami na lepsze. Wgrane zostaną także usunięte niedawno mapy, lada dzień zostaną usunięte zbędne perki, klasy, mapy świąteczne.

 

 

 

Widać że sporo czasu poświęcasz na zmiany Cod-a. Powiesz Nam coś o swoich zainteresowaniach, hobby?

 

 

 

Moje hobby, hmm. Lubię tworzyć, eksperymentować z nowymi rzeczami. Nowy pomysł na słodkości czy potrawy, to coś co lubię. Ostatnio takie czekoladki fajne zrobiłem, nowatorski przepis. Jak mnie fantazja ponosi to wymyślam udoskonalenia klas/perków do Naszego Cod Mod-a. Ostatnio nawet byłem zmuszony do zabawy w mechanika i powiem, że bardzo mi się to podobało.

 

 

 

Pochwalisz się jakimś zdjęciem twojego arcydzieła z ciasta?

 

 

 

Oczywiście że się pochwalę. A oto moje jedne z nielicznych zdjęć :

 

 

 

 

 

[align=center]0282a47492d04c74m.jpg

    

4c9b106300b43979m.jpg

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

Taki tam torcik i czekoladki na pokaz. Żałuje, że nikt nie zrobił zdjęcia tortu na zlocie. Wszystkim bardzo smakował i bardzo szybką zniknął.

 

 

 

Na pewno musiał być wyjątkowy i smaczny. Opowiesz Nam o jakiejś wpadce grając na sieci, która zapadł Ci szczególnie w pamięć?

 

 

 

Hmm. Była bardzo dawno temu sytuacja jak grałem sobie i wszedł na serwer. Wtedy to grał gracz o nicku aquax, a wiemy że to właściciel Naszej kochanej sieci. Jednak miałem problemy ze steam, coś mi się z nim działo niedobrego, to nie widziałem aquax online. No więc, bez wahania zbanowałem go za podszywkę. Dziś śmieszy mnie ta sytuacja, ale wtedy było to na prawdę dla mnie straszne i bałem się konsekwencji mojego czynu.

 

 

 

Jesteś fanem motoryzacji? Która marka szczególnie przypada Ci do gustu?

 

 

 

Ogólnie lubię BMW, nie wiem czy dlatego że mi się podobają czy ze względu na to, iż był to mój pierwszy samochód. Uważam że w XXI wieku nie ma samochodu idealnego, zawsze może się okazać, że pojazd ma swoje poważne wady. Według mnie, każda marka jest niepowtarzalna i ma swoje zalety.

 

 

 

Piosenka na dobranoc jest obowiązkowa w każdym wywiadzie. Może podzielisz się z nami swoją ulubioną muzyką, której słuchasz, z która masz jakieś wspomnienia? Poproszę także o link.

 

 

 

Na co dzień słucham disco polo, czasami dla odmiany hip hop, rap, pop, reagge i inne style muzyczne. Najlepszą piosenka, którą kocham od dawien dawna jest:

 

 

 

[align=center]http://www.youtube.com/watch?v=MnraY_dTG9A 

[/align]

 

 

 

Mam do niej wielki sentyment, ponieważ tą piosenkę grano mnie i mojej dziewczynie na piątej rocznicy Naszego związku. Grano ją również kiedy otrzymałem awans na Opiekuna. Jest to piosenka pełna życiowych prawd, bardzo szczera. Jej tekst niesie spore i dosłowne przesłanie.

 

 

 

Myślisz piąć się wyżej w hierarchii czy też to już wszystko co mogłeś osiągnąć w sieci MH?

 

 

 

Szczerze mówiąc daje z siebie wszystko, zawsze jestem otwarty na pomoc drugiemu człowiekowi, tak aby w tym wypadku grała/rozwijała się lepiej, na serwerze. Jeśli awansuje, to jest to tylko ranga, która podkreśla w czym mogę nadal pomagać innym. Uważam że nie ranga czyni człowieka kimś wielkim, jednak jego czyny świadczą o jego wielkości.

 

 

 

Czas na ostanie pytanie. Chcesz się podzielić z Nami jakąś złotą myślą, która kierujesz się w swoim życiu?

 

 

 

Tak, chętnie. ?Zawsze wszystkich traktuj na równi i dawaj z siebie tyle ile otrzymujesz od nich?.

 

 

 

Dziękuję za wywiad. Życzę dalszych sukcesów zawodowych oraz ciągłego rozwoju.

 

 

 

Dziękuję. Również życzę wszystkim użytkownikom dalszych sukcesów w życiu prywatnym jak i tych na Naszej sieci. Trzymajcie się ciepło forumowicze.

 

 

 

 

 

[align=right] [/align]

 

[align=right]~OST~[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tęskniłem za twoimi wywiadami! <3

 

Bardzo ciekawy i rozwinięty wywiad. Dużo się z niego dowiedziałem, a także bardzo miło mi się go czytało.

 

Czekam na następny!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wywiadzik śliczny..

 

Czekam na next..  może ze mną hehe

 

 

Ładnie stylistycznie, jest dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Masz to coś <> do tego fachu :) bardzo fajne go przeprowadziłeś i było mi na prawdę miło udzielać Ci odpowiedzi na wszystkie pytania Pozdrawiam Pana ;* :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Chciałem podziękować tutaj również Mordercy. Rozbudowane odpowiedzi, bardzo sprecyzowane no i bardzo mądre. Dzięki, pozdrawiam :)

 

 

 

@ JEST I 2000 post LOVA! Gratulacje!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekałem na twój kolejny wywiad, aż w końcu doczekałem się. pozytywny klimat, dobrze ułożone pytania i oczywiście długie odpowiedzi naszego kochanego Mordercy . :D

 

 

 

Ps : Mały jubileusz, więc czekam na tort.! 2000 !

 

 

 

Dziękuję OST. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ost teraz jak zoombie :P Morderca pokarał :P

 

 

 

Spoko wywiad :D podoba mi się :D

 

 

 

Czekamy na następne :)

 

 

 

Może z nowo przybyłymi adminami TP? hmm....? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aż dziwne, że w trakcie wywiadu nie było śladu po strzałach ani rakietach :D

 

Wywiad ładny, solidny i ułożony z sensem.

 

No tylko pogratulować i dać + :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Widze ze Morderca przed wywiadem cały słownik zjadłeś :D ale bardzo fajny wywiad milo sie czytalo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...