Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Problem z pingiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam. Chciałbym poruszyć następujący temat . Otóż ludzie z wysokim pingiem , bądź dużą rozbierznością pingową , moim skromnym zdaniem nie powinni dostawać bana tylko kicka . Przed chwilą pewien admin , którego nicku nie zamierzam pisać , bo go tylko ośmiesze , zaczął banować graczy za ping . Na "5 minut" oraz "30 minut" , jak takie osoby mają ograniczyć swój ping w grze skoro , mogą mieć po prostu słaby internet , albo pełne dyski , które uniemożliwiają im to . Banowanie graczy za ping jest moim zdaniem śmieszne  , skoro i tak taki gracz wejdzie na serwer po tych 30 minutach , a jego ping i tak przekracza 70+ . Przykro mi z tego powodu , że niektórzy admini nie są dobierani poprzez dobre sprawowanie na forum i pomoc innym "newbie" w grze, tylko tych adminów po prostu kupują , ale nie odbiegając od tematu .  Ping gracza nie zależy tylko od jego internetu , lecz wpływają na niego pingi innych graczy .  Jeżeli gracz posiada 60 ping'a na serwerze ,a ping drugiego gracza przekracza 100+ , to chyba oczywiste , że ludzi ze słabyszm internetem też zacznie pingować .  Prosiłbym o poważnie rozważenie tej kwestii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To wyobraź sobie sytuacje, gdy przykładowo 8-10 osób ma ping powyżej 150-250 i gra.. co sie wtedy dzieje :) ? Grałbyś ?

 

Ps: kto cie banuje za ping 70-90 ? Takiego czegoś to jeszcze nie widziałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oczywiste , że bym  grał , lecz istnieje jednak ta kwestia , że bany za ping na 30 minut nie są kolorowe dla innych graczy . Wyobraź sobie , że grasz sobie w najlepsze , a tu dostajesz bana za ping , chociaż nie przekroczyłeś nawet normy , tylko miałeś chwilową rozbierzność pingową . To mnie boli :) Zresztą wielu adminów będących na serwerze , nawet głosu nei usłyszałem przez mikrofon , więc jest mi z tego powodu bardzo przykro .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przyjęte jest tak, iż gracz, który otrzyma bana za ping najpierw 5 minut, a potem wbija i nadal ma wysoki ping to otrzymuje dłuższa kare i tego nie zmienisz.

 

Wszędzie tak jest. Ps, piszesz, że grałbys z lagerami, ale mówie ci zebys nie grał, ponieważ przy twoim słabszym łączu miałbyś jeszcze większy ping :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czy mam lepsze łączenie bądź gorsze nie zmienia to faktu , iż takim ostzeżeniem powinien być kick , co mi po tym banie Drogi Super Adminie , skoro i tak wchodząc na serwera po 5 minutach , można wyrwać drugiego na 30 minut . Powoli zaczynam dostrzegać spam między naszymi wypowiedziami . Czekam na wypowiedzi innych forumowych moli , co o tym myślą . :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem to ja dziś komuś dałem bana za 30 min za ping.

 

Ale gracz wcześniej otrzymał kilka kicków, potem natomiast ban 5min ...

 

A jak widzę ze dana osoba za 5 min wbija i znów to samo to jaki sens?

 

 

 

Nie wiem czy to Ciebie zbanowałem ale tyle ode mnie .

 

 

 

Edit.

 

 

 

TrollingTroller - Jeśli to Twój nick to wcześniej otrzymałeś dwa bany na 5min .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Musisz panować nad pingiem dozwolony jest do 120. jak masz powyżej i się utrzymuję to dostajesz bana na 5min. potem na 30.. a jak non stop masz wysoki to nawet na godzinę lub 3 na notoryczny za wysoki ping,.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...